Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Scholl 2 in 1 Hard Skin...

Scholl 2 in 1 Hard Skin Removal System (2in1 Bőrkeményedés elleni szett? Miért nem használhatják cukorbetegek?

Figyelt kérdés

Szeretnélek titeket megkérdezni hátha tudjátok a választ.

Vettem ezt a kis szerkentyűt,mert kicsit bőrkeményedéses a lábam.Cukorbeteg vagyok és bele van írva,hogy "Sajnos ez a termék nem megfelelő cukorbetegek számára!"

Azt szeretném megtudni,hogy miért nem lehet ezt a cukrosoknak használni?Próbáltam utánanézni neten,de sehol nem találtam olyat ahol kapnék rá választ.A Scholl oldalán sem.

Hyaluronsavat tartalmaz,ennek is utánanéztem,de nem találtam semmi kizáró okot,mert erre is azt írják,hogy a hyaluronsavat tartalmazza a szervezetünk.

Ezért nem értem,hogy mi az amiatt nem szabadna használni.Légyszi segítsetek,ha tudtok.Köszi előre is!


2011. aug. 30. 14:08
 1/2 anonim válasza:
Szia én nem tudom sajnos. De megtudhatnám, hogy hol lehet ilyet kapni és milyen áron? Neked mi a tapasztalatod vele, használtad már? Mennyi idő alatt hoz eredményt? Köszi a választ.
2012. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azert mert kialakulhat cukorbeteg lab, ha elfertozodik a borod a kis seruleseken keresztul, ami a borkemenyedes eltavolitasaval jar. alapbol cukorbetegek keringese sokkal rosszabb a vegtagokban, es ettol mindenfele fertozesnek jobban ki vagy teve azon a teruleten. ha kis serules keletkezik a borkemenyedes eltavolitasakor es az jol elfertozodik, kb ilyen eredmennyel is jarhat:


csak akkor nezd meg ha van gyomrod hozza


[link]


es nemijesztgetni akarlak, de nem veletlenul van rairva a figyelmeztetes. Bar a diabeteszes lab sztem csak elorehaladott cukorbetegsegnel lep fel. de nem art ovatosnak lenni

2012. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!