Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Székletmintát hogyan küldi be...

Székletmintát hogyan küldi be a háziorvos?

Figyelt kérdés
Tehát, ha ad dobozkát, hogy meg kell vizsgálni a székletem, akkor azt hogyan kell beküldeni? Aki tudja, konkrétan történt ilyen vele, az írjon! Köszi előre is.
2012. márc. 7. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsétálsz vele a postára, és ingyen, bérmentve felveszi, és továbbítják.
2012. márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahol meg van ÁNTSZ, ott bemész és a portán beledobod egy gyűjtődobozba. Régen így volt.
2012. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ráírja h nagy értékű pénzküldemény, hátha felbontják. :D

Amúgy kapsz egy tégelyt egy kis műanyag kanállal, belekanalazol némi cuccot a tégelybe, assze a kanalat is benne hagyhatod, elviszed a dokihoz, onnanaz ő dolga.

2012. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy személyesen is be lehet vinni, de mivel ez nem kivitelezhető ezért érdekelne. Régen, amikor még gyerek voltam, emlékszem, hogy postán adta az anyukám fel. Nos, ezt szerettem volna tudni, hogy lehetséges-e. Azt nehezen hiszem, hogy a megpakolt dobozt a dokinak vissza kell vinni. Főleg ahol én lakom.. Köszönöm mindenkinek.
2012. márc. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!