Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megvágtam egy kicsit kiálló...

Megvágtam egy kicsit kiálló anyajegyemet a hónaljamon, borotválkozásnál. Nem vérzett nagyon, csak egy pici pöttyben azért látszott hogy jött belőle vér a szélén tán. Szerintetek elmenjek bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
életemben 2x voltam bőrdokinál, pont ma voltam, meg ezelőtt egy hónapja is. Nem fog hülyének nézni hogy folyton járkálok hozzá? Lehet baja az anyajegynek vagy nem kell vele nagyon foglalkozni?
2010. máj. 31. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe megmutatnám a dokinak.Inkább nézzen hülyének mint valami baj legyen...
2010. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, óhatatlan, hogy megsérülnek néha az anyajegyeink is. Bőrgyógyászhoz fölösleges menned, az mit látna? A bőrrák kialakulása hónapok-évek kérdése. Am. ne aggódj, nem lesz semmi baja, figyeld, és ha változik valamit akkor menj bőrdokihoz. (De ennyitől nem fog.)
2010. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem inkább elmegyek és levetetem, már máskor is borotválnám akkor meg újra és újra megvágnám, és amúgy sem valami kellemes vele bajlódni. Amúgy szerintetek az orromról leszedné az anyajegyet, ha az csak simán nem esztétikus? Mert ma pont az mutattam meg neki, de nincs baja (bár szerintem nőtt, de azt mondja csak védjem stb.....). Szerintetek ha megkérem leszedeti azt is?
2010. máj. 31. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!