Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma megyek bőrgyógyászhoz,...

Ma megyek bőrgyógyászhoz, leszedik 2 anyajegyemet a nyakamról. Fájni fog? Mit lehet csinálni, hogy ne maradjon heg?

Figyelt kérdés
Ígyis mindig nyakláncot hordok, aminek a medálja pont eltakarja. Ettől a szokásomtól szeretnék megszabadulni és nem ilyen nyakláncokat hordani. Egy heg még csúnyább lehet.
2010. ápr. 7. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak is vettek le anyajegyet ne féljél, inkább levetetni, mint később gondokkal küzdeni. A hegektől meg ne félj, befog gyógyulni. Anya azt mondta egyáltalán nem fájt, pedig ős is félt tőle.Drukkolok neked!
2010. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az érzéstelenítést fogod érezni(egy szúrás)

A heg általában idővel szépen elhalványul

2010. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem i s levettek két anyajegyemet. Nyugi, nem lesz fájdalmas. Csak az első érzéstelenítést fogod érezni. Egy jó tanács, műtét után legalább két napig ne nagyon mozogj, mert elmozdulhat a varrás és csúnya lesz a heg. Én is így jártam és eléggé nem szép. Szerencsére a hátamon van és nem látom sűrűn:) A másik heg a mellem alatt van és nagyon szépen gyógyult. Ügyes legyél!
2010. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem hármat szedtek le a hátamról, de bárcsak hagytam volna.A "műtét" bár sikeres volt, igaz csak a 2. szikével, mert az első még a bőrt sem vágta el, de a hátamon kb 10szer akkora heg lett mint amekkora az anyajegy volt. Nyáron voltam, az izzadságtól állandóan leesett a ragasztás és mivel idő előtt vették ki a varratokat, fel is szakadt mind a 3. Sok jó élményem nincs ezzel kapcsolatban
2010. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NYáron?


Csak szeptembertől májusig elejéig vesznek le anyajegyet.

Nyáron nem

2010. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát pedig nekem is nyáron vették le,borzasztóan fájt,3 szuri után is mindent éreztem,és 5cm-es heg maradt utána.:(
2010. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én anno nem találtam olyan dokit aki megcsinálta volna nyáron
2010. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!