Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 23 évesen megjelentek az első...

23 évesen megjelentek az első ráncok a homlokomon, szerintetetek érdemes-e már ilyenkor elkezdeni ránctalanitóval kenni? Ha igen akkor ajánljatok jó minőségű akár ránctalanitókat, l'orealt, garniert és társait köszönöm kihagynám. Kössz!

Figyelt kérdés
félő, hogy hozzászokik a bőröm idő előtt ezekhez a szerekhez,ezért nem vagyok benne biztos hogy ildomos már most elkezdenem, egyébként nagyon odafigyelek arra, hogy mit eszem, rengeteget iszok, szóval nem tudom mi okozza már ilyenkor..
2012. febr. 27. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem már 10 évesen volt a homlokomon, akkor megijedtem, most 40 vagyok és még mindig ugyanolyan szerencsére, nem lett több v mélyebb.
2012. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra figyelj,hogy ne ráncold a homlokod.A legtöbb ráncot a mimika okozza.Elég egy hidratáló krém még,ránctalanítóra semmi szükség.
2012. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előző hozzászólóval!

1 éve vettem észre, hogy egy hosszú ránc éktelenkedik a homlokomon, nah majdnem rosszul lettem a tükör előtt.(22L)

Akkor gyorsan el is döntöttem, hogy tudatosan nem fogom ráncolni a homlokom, nem húzgálom a szemöldököm stb.

Szerencsémre a ránc még nagyon halvány volt, és komolyan mondom Neked, 1 éve nem ráncoltam a homlokom, annyira odafigyeltem rá(ma már nem is kell tudatosság, annyira elszoktam tőle) és a ránc sehol!!!:) Pár hónap alatt teljesen kisimult.Csak egy jó hidratálókrémet használok, rendszeresen radírozom a bőröm, gőzölök és sok vizet iszok!

Próbáld ki, nekem 101%-ig sima lett a bőröm, ahol volt egy kis gond!:)

Többet érnek szerintem ezek a dolgok, mint egy ránctalanító krém, ami valójában nem is igazán hat.

2012. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez genetikától függ, kenhetsz rá akármit, akár 50-70 ezer ft-os Chanel krémeket is, ha ez beléd van kódolva, max csak preventív jelleggel fognak hatni a ránctalanítók és akkor sem 100%-osan. Én 26 vagyok, nekem a szemem alatt kezdenek halványan rajzolódni a szarkalábak, erre én nem használok semmi extrát egyelőre, csak egy egyszerű bio szemkörnyékápolót és elfogadom, hogy én ott fogok ráncosodni. Szerintem neked is elég egy könnyű hidratáló, a mélyránctalanítókat hagyd meg a hiú nyanyáknak:-) Arra figyelj még, hogy a krémedben mindig legyen magas faktorú UV-szűrő, ez a legfontosabb.
2012. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!