Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy kezdjek neki egy Ántsz-ne...

Hogy kezdjek neki egy Ántsz-nek szánt levelemnek? Milyen hangnemben, milyen stílusban?

Figyelt kérdés

Gond van a szomszédunkkal, a falu önkormányzata nem hajlandó semmit se tenni, ezért akarnék az ántsz-hez fordulni. A baj röviden és tömören hogy sok állatot tart a szomszéd, büdös van, sok a légy, sok a csótány és patkány. Meg még egy két dolog, de az nem egészségügyes.

Hogy álljak neki levelet írni? egyáltalán kézzel vagy géppel? E-mail-re vagy postai címre? Előre is köszi.


2009. jún. 12. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Géppel, egyértelmű. Ha biztosan akarod, hogy nyoma legyen, akkor küld postán, ajánlott levélként.

Stílusod legyen hivatalos, és tárgyilagos. Ne próbálj személyeskedni a szomszéddal kapcsolatban. Legyél higgadt, akkor majd jobban figyelnek a leveledre.

2009. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

szerintem is legyél tárgyilagos, ne azt lássák ki hogy megint egy rosszindulatu szomszéd hanem azt hogy tényleg nem egészséges a környezet.

azt is bele írhatod hogy mikor és milyen formában fordultál az önkormánzathoz, akik mit mondtak stb...

2009. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a bajom hogy például ilyeneken vagyok megakadva hogy hogy szólítsam meg őket! Kedves Ántsz... tisztelt ántsz...????
2009. jún. 12. 19:34
 4/4 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen csak azt írd hogy "Tisztelt Címzett"
2009. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!