Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasházban lakunk. Ha a...

Társasházban lakunk. Ha a párom hazakísér, és NORMÁLIS hangnemben beszélgetünk egy kicsit a kapu alatt, akkor a kapu mellett lakó szomszédom jogosan küld-e el melegebb éghajlatra és fenyeget meg, hogy darabokra szed?

Figyelt kérdés
Illetve én feljelenthetem-e testi épségem veszélyeztetéséért?HA kihívom ilyen esetben a rendőrséget megéri-e?
2011. jún. 9. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne az ő ablaka alatt intézzétek a jövőben a pároddal a dolgokat,és senki nem fog veled üvölteni,és a rendőrség sem fog kelleni
2011. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Nehogy ne beszélgethessek már annak a társasháznak a kapujában, ahol lakom!!!!

Pech,hogy neki pont ott van az ablaka, de ha nem hangos beszélgetés, viháncolás, ordibálás, akkor köze nincsen hozzá.

Szard le! Ne vitatkozz vele!

A rendőrséget kár hívni, ilyenért csak körberöhögnek!

2011. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak íratlan szabályok. Ezek közé tartozik az is, hogy ha lehetőség van rá, nem zavarom a másik ember nyugalmát.Nyáron nyitott ablaknál alszanak az emberek.

Nem hiszem, hogy olyan megterhelő lenne kicsit odébb állni.

Nagyon nagy divat lett mostanában mindenért feljelentgetni a másikat.

2011. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kutya, másik eb.


A másik ablaka alatt éjjel se normálisan, se halkan nem beszélgetek, tehát nem is szól rám.


Ha a szomszéddal bajom van, azt meg kulturált hangnemben közlöm, nem fenyegetőzve meg hasonlók.


A rendőrnek mit mondasz? Felkeltetted, mérges lett, és vigyék be az őrsre aludni?


Látom, jó szomszédok vagytok. :D

Az ilyen emberek ne lakjanak panelban, oda ennél sokkal több tolerancia kell.

2011. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem panel,társas ház. A kapu alatt beszélgettünk nem az ő ablaka előtt. Az ő ablaka a kapu mellett van. Egyébként tisztelettudó vagyok, ha kiszol kulturáltan természetesen elnézést kérek és arrébb megyünk. De azzal indított hogy az anyámat szidta, majd megfenyegetett hogy csak menjek be a kapun szanalmasnak szét szed. Persze nem ilyen szavakkal tette. Én végig szinte suttogva és mosolyogtam, gondoltam nem veszem fel ezt a gusztustalan stílust. A rendőrségget azért hívnám mert életveszélyesen fenyegetett meg. Féltem bemenni a kapun, bármennyire is nyugodtan kezeltem a dolgot. Egyébként meg szerintem, ha a párom hazakísér, illik megköszönni. És nem enyelegtunk, nem hangoskodtunk. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 9. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
én már laktam pár társasházban...mindenhol vannak idióták, szard le, amit mond ;)
2011. jún. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!