Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit tesztek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tesztek ha a barátotok olyan hangnemben ebszél veletek mint egy utolsó paraszt?

Figyelt kérdés
Velem többször is megtörtént főleg akkor mikor néha egyik hétvégén elmegyünk egy beülős helyre kicsit iszogatni.. és mikor kezdte magát jól érezni elkezdett ilyen stílusban beszélni.. mondjuk ez már nem az első eset volt csak mindig elnéztem.. most meg siránkozik mint egy kisgyerek hogy bocsássak meg mert nagyon szeret...:/ és mindig elmondja h meg fog változni de soha nem sikerül... és ez már a sokadik.. nemtudom mitévő legyek...
2011. ápr. 17. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Úgyis vissza fogsz menni hozzá. Ti nők annyira hülyék vagytok. Összejöttök a bunkó parasztokkal, mert az hű de férfias, meg azt hiszitek h majd ti megváltoztatjátok, DE NEM! Törődj bele, h még nagyon sokszor ki fogtok békülni...
2011. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontold meg, hogy érdemes e fenntartani ezt a viszonyt. Az alkohol hatására általában a rejtett "ösztönök" jönnek elő. Később, már nem biztos, hogy a szesz is kell ehhez. De azért nem teljesen reménytelen, bár nem valószínű, hogy tartós lesz a kapcsolatotok.
2011. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint a lányok ilyenkor ugyan megsértődnek egy pillanatra, ugyanakkor tudat alatt még jobban felnéznek a párjukra, mert újból bebizonyította nekik, micsoda erős, határozott hím. Egyébként magam sem értem, hogy bírják ki az ilyenek mellett évekig (évtizedekig), ahelyett, hogy ott hagynák őket és keresnének egy társat, aki megbecsüli és emberszámba veszi őket.
2011. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég esélyt kapott, nem?
2011. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

velem is ezt csinálja a barátom, amikor iszik

valahol ezzel akar felvágni a haverjai előtt, mert még van, amikor ők is beszólnak nekem.


jelenleg olyanokat vágok a fejéhez, hogy más lánynak már rég szájon vágta volna a haverját a barátja, ha így beszélnek a bnőjével!!!

hogy a legtöbb srác "bevédi" a saját bnőjét

mert ha őt lenézik, akkor magát a pasit is lenézik....


most ez oda fejlődött, hogy amikor beszóltak egy havernőnek, kiakadva mesélte, hogy az én bnőmmel ezt senki nem tehetné meg!!! :) tehát alakul-alakul


az, hogy nekem beszól - tudni kell erősebbnek lenni

pl egyszer azt mondta nekem üvöltve, ha nem tetszik valami, nyugodtan keressek mást.pá.


erre azt mondtam, "muszáj lesz, ha te így állsz hozzám és mosolyogtam egyet."


erre nem tudott mit felelni, 1 óráig puffogott magában a másik szobában, aztán odasromfordált mellém :)

meg lett mutatva ki az úr :)

a trükkje, hogy ne szívd mellre, mert ha besértődik az ember, nem tud frappánsan reagálni!

2011. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

eszembe jutott egy másik ötlet, amikor szemétkedik, vagy leéget egyszer elkezdtem őt fényképezni a telommal, olyan zavarba jött pillanatok alatt, hogy a haverjai rajta röhögtek


tehát fényképezd, vagy videozd ;)

másnap meg is mutathatod neki, hogy szembesüljön magával

2011. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ... majd talán lesz valami..
2011. ápr. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!