Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogfájásba bele lehet halni?

Fogfájásba bele lehet halni?

Figyelt kérdés

Jelenleg úgy érzem hogyha eddig nem is volt rá példa, -akkor leszek én az első..

Esetleg valami házi praktika ami enyhíti a fájdalmakat?

Köszönöm előre az értelmes válaszokat, -talán még zöld mancsal is jutalmazni fogom.



2012. márc. 24. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
pálinka. Az alkohol kinyírja a fájdalomérző idegeket.Amelyiket eléri. A többit csak kevésbé fogod érezni,mert berugsz
2012. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én is jártam hasonló cipőben mint te. A pálinkát nem szeretem, meg hosszú ideig is tartott, így a cataflam és az algolflex ultra forte segített.
2012. márc. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapítód nincs? Nekem is fáj a fogam egy hete, azóta szedem a gyógyszert. Szerintem ez a legegyszerűbb megoldás, ha te is olyan fura gyógyszerkerülő alak vagy akkor viszont nem tudom. Talán a kamillatea amiről hallottam hogy fájdalomcsillapító hatása van. (Vagy lehet a hársfatea.)
2012. márc. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha zacskóba teszel jeget, és az arcodhoz rakod(de nem a fogadra) akkor jobb lesz. Gondolom a fájdalomcsillapítóidat már bevetted.

Mindenképp menj el fogorvoshoz, a problémát csak ő tudja kezelni véglegesen.

2012. márc. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A fájdalomba nem lehet. A kiváltó okok viszont akár halálhoz is vezethetnek. Nem közvetlenül. De pl. az alsó állkapocs erős összeköttetésben áll a szívvel. Vagy egy gyulladás is lehet veszélyes.


A szegfűszeg olaj elvileg hatásos fogfájásra.


Vagy, amit nem ajánlok, de édesapám mesélte, hogy a katonaságban hogy oldották ezt meg: fültisztító pálcikát belemártottak tiszta alkoholba, majd szalicilbe és azt bele a fogba. Állítólag fél óráig jobban fáj, mint előtte, de utána elmúlik a fájás, mivel kiöli az idegeket, amiket elér.

2012. márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nekem a vodka segitett. Mar azthittem belepusztulok, hiaba jegeltem.
2012. márc. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyszer én is majd beleőrültem a fájdalomba, nem segített a fájdalomcsillapító sem, akkor tanácsolta vki hogy szegfűszeg. Első gondolatom az volt hogy ugyan már ha a gyógyszer sem használ, de mivel nem volt mit vesztenem, elkezdtem szegfűszeget (3-4 szemet) szopogatni, majszolni, rágcsálni (amennyire tudtam) és láss csodát kb 10 perc alatt elmúlt. Azóta tökéletesítettem a technikát, összetöröm a szegfűszeget, teába áztatom (legjobb a kamillatea mert gyulladáscsökkentő) és azzal öblögetek. Próbáld ki! Nagy az esélye hogy használ! Páromnál is működött!

Üdv.

2012. márc. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jaja a tömény pálinka zsibbasztja is azt az oldalt ahol öblögetsz vele (ott tartod).

Meg hát a hideg vizes öblögetés a fájó oldalon (ha bírod) de az csak átmeneti. Sajna hamar megmelegszik a víz az ember szájába (akkor már nem jó), és akkor újabb hideg víz stb... egyszer átöblögettem egy egész éjszakát...nagyon fincsi volt :(

2012. márc. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy fáj, hogy már majdnem belehalsz, akkor már nem segít pálinka, hideg víz, szegfűszeg, meg ilyesmik. Donalgin a tuti, de nem tudom, hogy van e otthon.
2012. márc. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

sajnos nem lehet belehalni, hacsak nem unja már annyira az ember, hogy eret vág, vagy előkeresi a kötelet.

ipari mennyiségű gyógyszer kell amíg orvoshoz jutsz, utána nem rizikózni hogy jó lesz-e, meg visszajárkálni, hanem kihúzatni a p1csába azonnal, inkább ne legyen fogam, mint legyen, de fájjon. és élek tejbegrízen inkább.

2012. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!