Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon félek a műtéttől, hogy...

Nagyon félek a műtéttől, hogy bele lehet halni!?

Figyelt kérdés
Laporoszkópos epe műtétem lesz.Mennyire számít rutin műtétnek?Igazából az altatástól félek,hiszen sosem volt.
2010. máj. 3. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg rutinműtét, ne parázz! Az altatásból valóban nem mindenki ébred fel, de miért éppen te lennél az, aki nem? Gondolj arra, hogy altatva végre egy kis kikapcs!
2010. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lottón nyertél már nagyot? Ugye nem. Nos itt se azok közé fogsz tartozni, aki szerencsétlenül jár. Így fogd fel! A GYIK csapata szorít érted! Majd írd meg, hogyan sikerült a műtét?! Egy nagy kalappal!!!
2010. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, anyának is volt és hamar gyógyult.

Neki pedig szívbetegsége is van meg egyéb kockázatok.

Fel a fejjel :) Nem lesz semmi baj :)

2010. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
82%

Helló. Rutin műtét, ne számíts a halálra, bár mennyire is szeretnéd. Tehát nem kell félni. :)


Üdv.

2010. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Epe műtétnél szokott kelleni katéter vagy gyomorszonda?
2010. máj. 3. 17:50
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem fogsz belehalni!Higyj a testedben,az orvosokban.Jobbulást!
2010. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem kell sem katéter, sem gyomorszonda! Engem este 10-kor toltak ki a műtőből, végig aludtam az éjszakát - semmi fájdalmam nem volt - reggel 7-kor már a folyosón sétáltam.

Ne izgulj, nem lesz semmi gond!!!!

2010. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Aranyosak vagytok.
2010. máj. 4. 18:09
 9/21 anonim ***** válasza:

Dehogy fogsz belehalni, és igen rutinműtét, abszolút.

az altatástól meg egyáltalán nem kell félni, beadják az altatót és pár mp múlva úgy elalszol, hogy csak na és semmit nem fogsz érezni, semmire nem fogsz a műtétből emlékezni, a szobádban fogsz ébredni vagy a hordágyon, ahogy visznek vissza a szobába.

2010. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
sőt van hogy nem alszol el csak nem bírsz meg mozdulni. ilyenkor mindent érzel amit csinálnak veled de nem tudsz szólni róla a szerek miatt. muszáj tűrni. mindazonáltal nem kell aggódni, ez nagyon ritka. jobbulást kívánok
2010. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!