Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt a körmöm a nagylábujjam...

Benőtt a körmöm a nagylábujjamon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet ,hogy pár hete be van nőve a köröm a nagylábujjamon, és ez már harmadszorra történik velem,(Úgy veszem észre, a három nagyon bűvös szám, mivel az erről szóló kérdésekben is gyakran találkoztam vele) pedig ügyelek, hogy ne legyen baj. Az első alkalommal még elmúlt, a második alkalomnál nem így történt, ezért elmentünk megműttetni, ami viszont eléggé fájdalmas volt, ezért kérdezném, hogy el lehet-e ezt valahogy múlasztani, vagy muszáj dokihoz menni? Sokszor olvastam hogy akinek gyakran benő a körme azt speciális műtétre küldik, de nekem kétszer a jobbon és egyszer a balon nőtt be. Sokan írják, hogy nem volt fájdalmas a beavatkozás, de nekem mégis szörnyen fájt, pedig kaptam érzéstelenítőt.

Előre is köszi a válaszokat. :)


2012. márc. 26. 17:03
 1/4 paca001 válasza:

szia

nekem is ez volt és a 4 műtét után már jó lett, és azóta sincs vele semmi baj, de persze ez a szám lehet változó.

2012. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress egy jó pedikűröst! Ilyenkor tamponálni kell (kis vattacsíkot nyomkodnak a köröm és a bőr közé, így nem tud benőni) és pár nap alatt rendbe jön.
2012. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de szerintem a pedikűrös nem tud segíteni mert leghátul és nem elöl nőtt be, ahova a dagadás miatt nem nagyon lehet benyúlni, és vadhús is nőtt rá :(
2012. márc. 26. 18:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatnám magamnak is kiszedni, elmehetnék pedikűröshöz, de igazából mivel már nőtt rá vadhús, nem igazán lehet hozzáférni, még talán a pedikűrösnek sem, és talán ennyire "súlyos" esetben már az otthoni gyógymódok se hatnak, ezért lehet h elmegyek sebészetre, legalább egy hétig nem kell suliba mennem ;D
2012. márc. 27. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!