Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szőrbenövés? Pattanás? . Vagy...

Szőrbenövés? Pattanás? . Vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen pattanás szerűség, vagy vmi ahhoz hasonló a fanszőrzetem alatt, n5-6 centivel farok fölött, nem tok vele mit kezdeni, be van dagadva és fáj 1 centi átmérőjű nagyjából. A családomon már minden ágról átment a rák, ezért tartok ennyire a daganatoktól...

2012. ápr. 5. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem daganat, nyugi, nekem is volt már párszor olyan pattanásom ott lent, hogy csuhajja! :D Kívülről nem látszott semmi, eléggé fájt, de egyszer begorombultam, megnyomtam és olyan undormány jött ki belőle, hogz pfujj. De azt ajánlom, hogy ne nyomogasd, elmúlik az magától.
2012. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jjjo, köszi szépen... am én is már próbáltam nyomni, de semmi... bár én még tűvel is próbáltam ki... lyukasztani... de szintén semmi, na mind1 akkk hagyom, THX!
2012. ápr. 6. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Tűvel inkább ne piszkáld, elfertőződhet. Bár én is piszkálom néha, még nem volt ilyen vele, de jobb az óvatosság. Majd írj azért ha eltűnik.
2012. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!