Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül Miskolcon 1...

Mennyibe kerül Miskolcon 1 Abortusz? Ugy hogy 19 éves vagyok es ay első lenne. A helyzetem nem engedi hogz megtartsam.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 11:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
30%
MEGFIZETHETETLEN!A fogamzásgátlás olcsóbb!
2012. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
védekeztem!!!!!Én is itt bőgők h el kell vetetnem!!:(((
2012. ápr. 17. 11:34
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Alapáron nagyjából 30ezer. Az mindegy melyik város, és hanyadik műtét. Ha részesülsz valami segélyben, vagy veled egy háztartásban élő családtag, akkor van rá kedvezmény. Úgy is kell menned majd a családvédelmi szolgálathoz, ott pontosabban felvilágosítanak.
2012. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Teljesen mindegy,hány éves vagy,éa hanyadik lesz.Kb. 30.000 Ft.Ha szociális segélyben vagy más juttatásban részesülsz, akkor jár kedvezmény.A családvédelmi szolgálathoz kell fordulni,ott mindent elmondanak.

Sajnálom,és kívánom,hogy többé ne kelljen ilyen kérdést feltenned.

2012. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Megkérdezhetem, hogy védekeztél? Mert nem valami biztonságos módon.
2012. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sajnálom. Én is védekezés mellett estem teherbe, de nálam elment a baba:( Megkérdezem,hogy annyi ember szeretne babát és nem sikerül nekik. Miért nem adod örökbe? Én is azt terveztem, de sajnos nem sikerült kihordani. Tudom egyik megoldás sem könnyű.
2012. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az Országos Egészségbiztosítási Pénztár közleménye alapján 2011. január 1-től az abortusz térítési díja 29 710 Ft.


50 %-os kedvezményre jogosultak gyermekgondozási segélyben, gyermeknevelési támogatásban, átmeneti járadékban, rendszeres szociális járadékban, egészségkárosodási járadékban, öregségi nyugdíjban, rokkantsági járadékban, rokkantsági nyugdíjban, baleseti rokkantsági nyugdíjban részesülők. A térítési díj összege 14 855 Ft.


A térítési díj 30%-át, 8 913 Ft-ot kell megfizetnie azoknak, akik munkanélküliek járadékában, álláskeresési járadékban, álláskeresési segélyben, ápolási díjban, átmeneti segélyben, kiskorúak járadékában, rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben, rendkívüli szociális segélyben, vállalkozói járadékban, keresetpótló juttatásban, rendelkezésre állási támogatásban részesülnek.


Térítésmentes a beavatkozás a magasabb összegű családi pótlékban, fogyatékossági támogatásban, vakok személyi járadékában, rendszeres szociális segélyben részesülőknek.

2012. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Ugyanannyiba, mint mindehol: a pici babád életébe.


Gondolkozz még rajta egy picit, nem az abortusz az egyetlen megoldás, és közel sem a legjobb. Ilyenkor sajnos eléggé beszűkült helyzetben vagy, meg vagy ijedve, kilátástalannak látod az életed, és ezért nem tudsz jobban szétnézni. Pedig hidd el, rengeteg lehetőség van! Sok minden megoldódhat, nézd csak, olvasd el itt fekete hsz-ét, ő is elég szar helyzetben volt:

[link]


Görgess le az oldal legaljára, ott lesz az ő hsz-e.


pl örökbe is adhatod, akár anonim is, meg ilyenek.

Ő már él, és valamiért élni akar, és pont téged választott ki arra, hogy megszüld!!

2012. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
38%
Szerintem hordd ki, és mondj le róla, állami gondozottként élni szerintem jobb mint meg sem születni.
2012. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
60%

Szia!


Írod, hogy épp bőgsz amiatt, hogy nem tudod megtartani. Tehát valójában szeretnéd őt?

Mert, ha igen, akkor nem lehet, hogy csak a hirtelen ijedségtől nem látod a megfelelő utat ahhoz, hogy mégis megtartsd?


Friss apaként számomra is érzékeny most ez a téma, és mi sem vagyunk pl. annyira jó anyagi helyzetben (persze nem tudom, hogy nálad mi az oka annak, hogy nem tudod megtartani.)


Ha gondolod, írd meg, hátha tudunk együtt gondolkodni, és van megoldás a megtartásra, amit most még nem biztos, hogy tisztán látsz.

2012. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!