Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A győri Kaáliban kb. mennyit...

A győri Kaáliban kb. mennyit kell várni most az első konzultációra és a lombikra? Van, vagy hosszú a várólista?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy akár fél év várakozási idő is lehet! Nekünk szerencsénk volt, egy ismerős beíratott minket és 2 hetet vártunk. Amúgy rengetegen vannak!
2012. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Merre laktok? Én javaslom a tapolcai kálit! Egy barátnőm oda járt, nagyon korrektek és kb. egy hónapot kellett várnia. Azt hiszem a mensi idején kellett hívnia őket, és ahhoz képest számolták ki hogy mikor kell mennie. Persze hormonvizsgálat meg ilyesmi ott is van, az azért elveszi némi időt, de sokkal gyorsabban pörögnek az események. A győrihez képest sokkal sokkal olcsóbb. Nem kérnek mindenért pénzt és utiköltséget is térítenek (akkor is ha kocsival mentek)!
2012. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Gondolom a Miskolc-tapolcaira gondoltál. Miskolctól azért elég messze vagyunk...
2012. ápr. 15. 06:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Most, hogy utánanéztem, a tapolcai mégis a Balatonkörnyékén van, igaz, s én gondoltam rosszul? egyébként az sincs olyan közel. Annyi + és - at olvastam már...
2012. ápr. 15. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. egy hónapot kell várni az első konzultációra.
2012. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. ápr. 15. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!