Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan akinek az első...

Volt már olyan akinek az első gyerek szinte azonnal összejött, (ezalatt arra gondolok, hogy 5-6 esetleg 7 hónapon belül) a második meg nem, vagy csak nagy nehezen? Válaszokat várok nagyon.

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok meg hogy császár volt-e, vagy simán szültetek. Kezdek elkeseredni, hogy nem lesz kis tesó!

Lehet, hogy a császár miatt gond lett a petevezetékeimmel?

Volt már ilyen?



2012. ápr. 17. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az első a 4. hónapban jött össze , császárral szültem, a másodikkal 1 évig próbálkoztunk sikertelenül :( , visszajöttem dolgozni (6 hónapja) a múlt hónapban egy alkalommal nem védekeztünk, most a 6. hétben vagyok ;) A császár egyébként szerintem nem befolyásolja, két barátnőm is van, szintén császárosok és elsőre összejött a tesó! :)
2012. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az első baba konkrétan a legelső próbálkozásra összejött. Aztán amikor 2 éves körül volt, gondoltuk jöhet a kistesó. Ennek lassan 4 éve, sikertelen inszemekkel a hátunk mögött. Most lombik programmal végre újra babás vagyok. :) :) Egyébként én is császárral szültem, de minden doki egybehangzóan azt mondta, hogy ennek semmi köze ahhoz, hogy nem jött össze a kistesó. Érdemes lenne elmennetek kivizsgáltatni magatokat, ha más nem, legalább megnyugszol, hogy minden rendben. :)
2012. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyerekem egy petefészek ciszta műtét utàn rögtön született (vákumos). a másodikra 10 évet kellett várnunk (csàszár).
2012. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mind3 elsőre összejött. császárosok. lehet hormonprobléma,vagy nagyon rágörcsölsz. ne számolgass,ne nézegesd magad,ahogy elmulik a mensid,minden másnap szex,utána gyertyaállás,pospi alá párnma és reggelig nem felkelni!! ja és elevit. és: apukának is vitamin,semmi cigi és alkohol,max 1 kávé,laza alsónemű


sok sikert!

2012. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk első baba 1. hónapba sikerült, császáros lett. 2. egy év próbálkozás után sikerült, minden hónapban ovuteszttel igazolt peteérés és jó időzítés ellenére. Ő is császárral született. Én is gondoltam, hogy bezavarhatott a császár, hiszen az első egyből összejött. Na, erre most szoptatás mellett, 7 hónappal a császár után tök spontán terhes lettem, szabálytalan cklussal, úgy h peteéréskor együtt sem voltunk (csak 2 nappal előtte azt hiszem). :D:D:D NEm gondoltuk, h becsúszik, de örülünk neki, mert szerettünk volna 3.-at, és legalább most kimarad az idegörlő próbálkozás. :S

Szóval sztem tuti nem a császár, emiatt ne izgulj! Sztem a tesi-lelki harmónia a lényeg! Tudom ez olyan vudu-s, de a 2. babánk akkor sikerül, mikor leállamvizsgáztam, "kifújtam a levegőt" és készenálltam rá. A 2. baba után meg szülés utáni depim volt, és mikor az helyrejött, és béke lett bennem, akkor összejött a legkisebb.

Szóval nem tudom kiben milyen gátak, görcsök vannak, de vhogy ezeket kéne feloldani. Én a depimre egy homeopátiás löttyöt kaptam, már szednem sem kell. ;) De lehet az meditáció, ima, jóga, vagy nagy beszélgatések, kikapcsolódás... Sztem itt a kulcs. ;)

2012. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem anno azt mondták,h a babát nem akarni kell,hanem behivni az életedbe. a meditálás,vagy az ima-kihez mi áll közelebb-segit. csendesitsd el a lelked,és beszélj hozzá,akár hangosan is. mond el neki,h készen álltok,várjátok,jöjjön ha ő is felkészült.
2012. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem cigizem, nem iszom és semmilyen káros szenvedélyen sincs, 1 kv-t iszom reggel, meg egyet délután, mert hihetetlenül alacsony a vérnyomásom, és a doki azt mondta, igyak napi 2 kávét :) van amikor reggel felkelek és 70es a vérnyomásom :) megértük egyszer :) Poén :)
2012. ápr. 18. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!