Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyukámnál egy éve tüdőrákot...

Anyukámnál egy éve tüdőrákot állapítottak meg. Pár hónapja visszatérő tüdőgyulladással kezelik egy kórházban, kapott antibiotikumot ami nem viszi le a gyulladást. Az orvosa hospice alapítványt ajánlotta anyukámnak. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Lemondtak róla? Vagy ott ténylegesen meg tudják gyógyítani a tüdőgyulladásból?

2012. ápr. 18. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sajnos a hospice házban már nem gyógyítanak. Gyakorlatilag csak szakszerű ápolást kap és adagolják a gyógyszereit. Igen, ez sajnos azt jelenti, hogy az orvosok lemondtak róla.

Nagyon sajnálom.

2012. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De anyukámnál daganatos betegsége szempontjából javulást mondtak,hogy a daganat stagnál,és a tüdőgyulladás előtt mondhatni teljesen jól volt,hogy mondhatnak le róla mégis??
2012. ápr. 18. 15:09
 3/13 anonim ***** válasza:

Erre sajnos nem tudok válaszolni. De ha a kezelés ellenére nem javul a tüdőgyulladása, akkor nem tudnak mit tenni.

Talán próbálj meg beszélni újra az orvosával.

2012. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lemondtak róla sajnos. De azért mert te azt tudod, hogy anyukád eredményei nem romlottak, az nem jelenti azt hogy úgy is van. Szóval neked nem mondtak el mindent, hogy ne terheljenek vele.
2012. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már gyerek,és láttam az összes zárójelentését,beleértve az utolsót is,ami a daganat stagnálásáról szól,emellett napi szinten látom anyám általános állapotát ami jó volt.Tehát?
2012. ápr. 18. 16:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem értem. Remálem azért, hogy jobban lesz anyukád!
2012. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Ne nagyképűsködj velem, hanem az orvosát kérdezd meg.
2012. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Mégis mi a nagyképű ebben te nyomorék???
2012. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
A kérdezőnek írtam, te retardált...
2012. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%
És látom, hogy az alacsony intelligenciád nem engedi, hogy észrevedd a válaszában a gúnyos élt...
2012. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!