Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyik osztálytársamnak eltört...

Egyik osztálytársamnak eltört több csigolyája is, gipszágyat fog kapni. De mi az a gipszágy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Gipszágy


A gerinc vagy a gerinc egyes részeinek rögzítésére, tehermentesítésére használt eszköz. Legtöbbször a csigolyák gyulladásai vagy a gerinc valamely fájdalmas megbetegedése, sérülése teszi szükségessé a használatát. A gipszágy mindig az adott egyénre szabottan készül, a rögzítést igénylő gerincszakasz, illetve törzs pontos negatívja. A gipszágyban való fekvés enyhíti a fájdalmat és meggyorsítja a gyógyulást.


Nehéz lenne használni a google-t ugye?!?!

2009. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretem azt használni, ok-t szoktam, ott pedig definíciót nem találtam!
2009. jún. 21. 11:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az az ok ?
2009. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
és mi a fenéért van ez az oldalhm okoskám
2009. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az egy kereső oldal. Miért lenne? Megkérdezem, amire máshol nem találtam választ és aki tudja, válaszolrá okoskám! Hm?
2009. jún. 22. 08:44
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Google-ban megtalálhatod. Máskor talán keress rá és ne a szádat tátsd! Millió és millió haszontalan kérdést tehettem volna fel én is, de képes vagyok gondolkodni, kinyitni a szemem, arra használni az internetet amire való! Tehát nem mástól várom a megváltást!
2009. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
[link] Tessék nagyokos, használd te is! Szerinted én az ilyen b@romarcúaktól várom a megváltást?! Hülye vagy te, csak épp nem forogsz!
2009. jún. 24. 13:17
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább köszönnéd meg, ahelyett, hogy sértegetsz bárkit a válaszolók közül. Tipikus... :D
2009. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Talán megköszöntem volna, ha normális lett volna a hangnemed! Tipikus...
2009. jún. 28. 12:50
 10/10 fanyar válasza:

"és mi a fenéért van ez az oldal..hm okoskám"

Igaza van a kérdezőnek.Pont ez egy megkérdezem oldal

A nem válaszoló,de okoskodó és lepirítani akaró hallgasson.

Ő menjen máshová torzsalkodni.

Én is a gipágy miatt érkeztem

2020. szept. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!