Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ugy kb 2 hete elestem, es...

Ugy kb 2 hete elestem, es megutottem a terdem, nem lett nyilt seb de a bor picit roncsolodott. Es keletkezett 1 "zuzodas"-szeru valami ott a seb korul. Szoval meg van dagadva. Es attol felek, hogy oda ver gyult vagy valami mas. Szoval mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem erzek fajdalmat, meg ha nyomom se, es nem is ereznem hogy "luktetne" (mintha ott dobogna a szivem) . Kicsit meg vagyok ijedve. Siman tudok szladni, jarni uszni csak idegesit ott az a valami.
2009. jún. 22. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagyok orvos,és látatlanban amúgy se lehet sokat segíteni ezügyben,azt javaslom mutasd meg egy dokinak,ne húzd az időt.Főleg ha zavar,és félsz.Ha csak halogatod lehet rosszabb lesz.Futás a dokihoz(az úgyis megy:D )
2009. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
es nincs semmi elszinezzodes se... nem felek annyira csak kivancsi vagyok a velemenyetekre.. Volt mar maskor is hogy megdagadt a karom es 4-5 het alatt lelohadt :D, meg azt hallottam hogy ha odagyult volna valami( ver stb ) az iszonyatosan fajna
2009. jún. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!