Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Könyvet írok és a főhősöm...

Tikana kérdése:

Könyvet írok és a főhősöm megpróbálja megölni magát. Hiteles ez így?

Figyelt kérdés

Megpróbálom tömören:

Hősünk a születésnapján Debrecenből hazafelé bezárkózik az InterCity Wc-jébe és bevesz egy marék nyugtatót és altatót, majd vodkát iszik rá. Szép lassan elveszti az eszméletét... Ami ezután történne: öntudatlan állapotban a padlón fekve elkezd hányni, aspirálja (letüdőzi) a gyógyszerekkel kevert hányadékát, és elkezd köhögni, fuldokolni. Erre figyelnek fel, feltörik a mosdó ajtaját, a következő megállóban már mentő várja. A mentősök kimossák a gyomrát, megy az intenzívre, mert alig él, illetve a gyomorsav letüdőzése miatt asszisztált lélegeztetésre szorul. Pár nap múlva aspirációs tüdőgyulladás alakul ki nála. Kb másfél hét után még elégge köhög, de rendben van, nagyon legyengült a szíve ezért a kardiológián fekszik.

Szóval jó így? Vagy hihetetlen? Ötlet?



2012. máj. 2. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tüdőgyusziból hogy jön a szívbaj?
2012. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan sürgősségisek, akiknek ez mindennapos dolog. Hitelesség. Nem tudom,hogy a hányás belélegzése okoz-e ilyesmit, pláne másfél hétnél is hosszabban. Én biztos felhúznám a szemöldököm, ha olvasnám. Egy ici-picit sablonos is, de ez nem feltétlenül csak a te hbád.
2012. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A hányadék belégzése okozhat pneumoniát, azzal nincs gond.

Én azt nem értem, hogy jön a kardiológia:)

2012. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hali :-)

A szívbaj valahogy úgy jön, hogy a gyógyszerek nem tettek jót a szívének, plusz jött rá a tüdőgyuszi ami szintén megviselte...

2012. máj. 2. 23:07
 5/10 A kérdező kommentje:

Szándékosan sablonosan, divatöngyilkos lesz. Nem akar fájdalmat, egészségügyi végzettsége van és ezért választja a gyógyszeres formát.

A másfél hetes tüdőgyuszis felépülés nekem is kérdéses...

2012. máj. 2. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy masszív tüdőgyuszi eltarthat simán másfél hétig. De hogy a szívét megviselné...hát nemtom:D

Hogy a gyógyszer miatt szar a szíve, az még elfogadhatóbb.

2012. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok, Kardiológiát elfelejtem. Tüdőgyuszi marad. Mikor kerüljön ki az intenzívről? Onnan hová? Pszichiátria zárt osztály 3 napig?
2012. máj. 2. 23:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a történetet, de csak ebből a részletből megítélve nekem nem hiteles. Ha tényleg öngyilkos akar lenni, akkor miért az IC mosdójában teszi, ahol bármikor rányithatnak és megtalálják? Az öngyilkosság csak figyelemfelhívás? Mert ilyen körülmények között 99% esélye van arra, hogy nem sikerül.

Az IC nekem teljesen életszerűtlen.

Ha tényleg öngyilkos akar lenni és egészségügyi végzettsége van, akkor biztosan találna olyan módszert, amivel biztosra mehet.

2012. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akinek egészségügyi végzettsége van és öngyilkos akar lenni, az nem altatót és nyugtatót fog bevenni...
2012. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egész jó

MOst jöjjön a csodaszép ápolónő, aki hazaviszi és boldogan élnek, míg meg nem halnak. (Tüdőembóliától, együtt!)

Vagy látogassa meg hazatérte előtt a kalauz, akinek vonatán nyelte le a gyógyszereket. De ez legyen dühös, mert neki kellett feltakarítania a hányadékot. Vadonatúj Pik Pik cipője legyen lábán, a hegyes tüskékkel, amit azért vásárolt, hogy azzal rúgja seggbe a lábadozót.

2017. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!