Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rosszul léptem, meghúzódott a...

Rosszul léptem, meghúzódott a bokám és most nagyon fáj és fel van dagadva. Mi a baja?

Figyelt kérdés
nem akarok arra gondolni hogy elszakadt a szalag, remélem hogy csak meghúzódott vagy még kisebb baj. Szerintetek? Na jó igazából nem nekem hanem barátnőmnek és segíteni akarok neki :)

2012. máj. 12. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy kinek a bokája, szerinted neten keresztül meg tudjuk röntegenezni, vizsgálni a lábát? Hívjatok egy taxit vagy egy ismerőt és menj be vele az ambulanciára, ezzel tudsz segíteni neki.
2012. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem kékült be, nincs véraláfutása, nem valószínű, hogy elszakadt a szalagja. Jegeljétek, pócoljátok fel a lábát, ha használni akarja, kenje be fekete nadálytő krémmel, és fáslizza be.
2012. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!