Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Varratkiszedés - ez normális?

Varratkiszedés - ez normális?

Figyelt kérdés
3 hete varrták össze egy sebemet, 2 hét után voltam varratkiszedésen de csak a fele jött ki. Azt mondta az orvos, még 1 hetet várjunk a másikkal. Holnap megyek vissza, de ha meghúzom a cérnát egyátalán nem mozdul. Ilyenkor mi van?
2012. máj. 14. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne húzigáld. Biztosan nem úgynevezett tovafutó varrattal látták el a sebedet.
2012. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be annak aki ilyeszteget! Ha egyesével van varrva, egy pici csipesszel megfogja a végét, elvágja, és így szépen ki tudja húzni. Ha úgynevezett bújtatott varrattal csinálták, akkor pedig egyben húzza ki. Ez szinte 1 másodperc törtrésze alatt megvan, mire azt éreznéd hogy fáj, már régen túl vagy rajta. (Nekem egy 20 centiset húztak ki egyben!) Nem tépi ki a hússal, ahogy ezt a "kedves" kommentelő írta! Gyönyörü szép marad a varratod helye! Úgyhogy ne izgulj!
2012. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint mancicuska vagyok, az előbbi kommentemben utaltam egy ijesztegetésre. Egy tapló alak olyat írt, ami nem fedi a valóságot! Miután meglátta az enyémet, gyorsan törölte az övét!!! Csak azért írtam ezt le, mert így nem érthető hogy mire utaltam. Jobbulást!
2012. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen láttam a 'hússal együtt kitépik' kommentet.. kedves.

Azóta voltam a kiszedésen, tényleg nem volt vészes, a végét elvágta és kihúzta egyben! :D

2012. jún. 5. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!