Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ennyire gyakori lenne a...

Ennyire gyakori lenne a vastagbéltükrözés?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,mennem kell holnap colonoscopiára sajnos.Ahogy kérdezgetem az ismerősöket szinte minden 2.embernek már volt ilyen vizsgálata.Neked volt??Mennyire fáj?Nem kapok semmilyen érzéstelenítést sajnos...Mennyi ideig tart?

2012. máj. 23. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de tesómnak és anyunak is volt. Azt mondják nem fáj csak kellemetlen. Tesóm kért valami kábító injekciót, ezért őt utána még pár óráig bent tartották. Szerintem te is kérhetsz nyugodtan.
2012. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kértem de nem adnak sajnos:(
2012. máj. 23. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen beavatkozásom. Maga a vizsgálat nem volt fájdalmas, eszembe sem jutott volna érzéstelenítést kérni. Viszont egy kicsit kellemetlen mert eléggé feszítő érzés, főleg a vizsgálat vége felé. Nekem nagyon tetszett, hogy a monitoron keresztül láthattam magam belülről. A vizsgálatot végző doktornő az érdeklődésemet észrevette, és nagyon rendes volt, elmagyarázta a látottakat és így én is megnyugodtam hogy minden rendben van. Ami igazán megpróbáltató volt számomra az az a lötty amit megitattak velem a vizsgálat előtt.Azt majdnem kihánytam. Sokkal kellemetlenebb ez az emlék mint maga a vizsgálat. Hogy meddig tartott maga a vizsgálat, arra már nem emlékszem.
2012. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!