Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? Gyomortükrö...

Melyik a rosszabb? Gyomortükrözés / Vastagbéltükrözés?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Gyomor. Belegondolni is rossz, hogy ott csorog a nyálam meg folyamatos öklendezés, hogy ott van a cső.

Vastagbél tükrözésnél csak feküdni kell. Bár kicsit felfújnak, hogy belássanak és ugye az a levegő előbb-utóbb távozik, de egyébként egyáltalán nem kellemetlen beavatkozás.

2011. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a bél.A gyomornál ha ügyes aki csinálja akkor nem vészes,lelidokainozzák a torkot és ha nem hisztizel hmar megvan,míg a bélnél elötte napokig hashajtás aztán még fel is pumpálják a beled és még az sem ritka hogy a doki elött kijön a levegő szóval utobbi kellemetlenebb tuti.
2011. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2x volt gyomor nem volt semmi problémám.(hál isten)


Általában a vastagbéltükrözés szokott rossz lenni infóim alapján.

Ezen is átestem már egy alkalommal:

Kérjetek bóditást,mert fájdalmas lehet nélküle. (a feltétel : kisérőt kell vinned,és aznap nem vezethetsz)

Én is kértem,azt mondták hogy majd meglátjuk hogy viselem,és majd akkor. (persze hogy kértem,be voltam rezelve,előttem egy szegény kis hölgy jajgatását halgattuk a folyosón)

Hogy biztatót is mondjak:"vannak még csodák! "Nem fájt,bóditó nem kellett,10 perc alatt kész volt,a vékonybélig felmentek,pedig nem vagyok kövér sem(180cm és 77kg férfi)

Jól ki kell tisztitani a beleket : vasárnap 13 órától hétfő estig már csak főtt krumplit ettem,kedden 12-ig már csak tejet (de szűrt húsleves is mehet),ezután hashajtás szerda reggelig, és szerdán 10 kor dugták a csövet . A hashajtás alatt - orvos javasolta - szűrt húsleves,szűrt almalé,és szőlőcukor is mehet. Nem volt gáz a hashajtás, Picoprep -el lett csinálva,és semmi kellemetlent nem éreztem itt sem.

És a hasat lazán tartani a vizsgálat alatt.

Képzeljétek,augusztus eleje óta paráztam emiatt,de a jóistenke úgy látszik rámmosolygott...

2012. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!