Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon fáj a vérvétel?

Nagyon fáj a vérvétel?

Figyelt kérdés
Holnap reggel megyek és fééélek :(
2012. jún. 3. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
általában nem fáj.
2012. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nem,határozottan nem : ) pedig én is elég parás vagyok ha ilyenről van szó : ) Én konkrétan nem is éreztem mikor végzett : DDD nyugi
2012. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem fáj jobban, mint a szúnyog csípése.
2012. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megérezni se lehet :D
2012. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha szarul veszik akkor érzed..remélem ügyes lesz a nővér
2012. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kibírható akkor is, ha rosszul veszik. Legfeljebb akkor fáj, ha elpattan a véna, de nagyon ritka, hogy annyira béna a nővér, ha meg mégis, akkor teszel rá borogatást és egy óra múlva semmi bajod.
2012. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha vizet iszol előtte, simább ügy!
2012. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elpattan egy micsodaaaaaa? Úristen :( Remélem igazatok van, én már előre fájok. 2x veszik le, tényleg para van :(
2012. jún. 3. 16:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj, nem kell itt ijedezni, annyira fáj mint egy injekció, én sose hittem, de tényleg fogtam már ki olyan tapasztalt nővért akinél nem is lehetett érezni a szúrást. Olyat is aki bénán szűrt, és úgy sem volt semmi gond, sokkal jobban fáj ha megvágod papírral a kezed.
2012. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, az tényleg elég ritka, hogy elpattan a vénád, ahhoz extra bénának kell lennie a nővérnek, aki vért vesz tőled. Én a fél életemet kórházban töltöttem, ahol mindennap vesznek vért, van, hogy egy nap többször is, és amikor épp nem kell befeküdnöm, akkor is havonta kell járnom vérvételre. Mégis életemben talán csak egyszer vagy kétszer fordult elő, hogy elpattant a vénám.
2012. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!