Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Inzulint hová szoktátok...

Inzulint hová szoktátok beadni? Karba vagy hasba? Valószínű nekem is inzulinozni kell magam de nagyon félek tőle. Amúgy előtte befektetnek a kórházba hogy beállítsák vagy ez hogy megy?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm anyukája cukorbeteg. Ő naponta 5ször inzulinozik. A has a legjobb egyébként, mert ott szívódik fel a leghamarabb, és sokaknál az idő is számít. Egyébként kicsit összeszorítod a bőrt, és beszúrod. Tűfóbiás vagyok, de ettől az icipici tűtől még én sem vagyok rosszul. Annyira nem lesz vészes, és ott mindent pontosan és rendesen el fognak mondani. Fel a fejjel! Kitartás! :)
2009. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
21:34-es válaszolónak írnám, hogy az éhgyomori:8,1 volt mikor kiderült ez az egész aztán bent feküdtem a kórházban ott csináltak vérprofilt amikor is az éhgyomori már jóval alacsonyabb volt 3,2 és kaja után viszont nagyon magas 10,4 és mondta a doki hogy valószínű inzulin lesz a vége de még jövőhéten megyek vissza a beküldő orvosomhoz aki eldönti a leleteim alapján, hogy kellesz - e inzulin vagy elég lesz-e a diéta.
2009. júl. 5. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!