Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mihez kezdjek, ha van 350ezer...

Mihez kezdjek, ha van 350ezer forintom, amit szívesen befektetnék valahova?

Figyelt kérdés
Sokáig bankban állt, de amennyit a bank lehúz( kezelési költség stb.) annyi kamat mellett, nemjó üzlet :S Szeretném ha a pénzem sokasodna( ki nem ) de a tősdézésbe meg nem merek belekezdeni, mert nem értek hozzá eléggé... Gondokodtam államkötvényeken, vagy aranyban, annak most megy fel az ára, de nem vagyok biztos magamban... Vélemények? (16/F)
2011. júl. 21. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
350e nem lehet sehova se befeketetni...
2011. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy független (!) pénzügyi tanácsadót!
2011. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdemes ennyi pénzt. Férjem tesójának is kb. ennyi van, talán egy kicsivel több, de ráadásul max. egy évre tudná lekötni. Megkérdeztük apu bankárát, szerinte sehova sem érdemes nagyon!
2011. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van lehetőség és kockázatmentes is ! persze nem kell elvárni hogy kétszereződjön, de jobb lehetőséget tudok ajánlani a bankoknál.privátba bővebben beszélhetünk róla. Az infó nem ártott senkinek :) sőt!
2011. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű lekötött betét, annak mindig magasabb a kamata, mint az infláció. Igaz, utána kell nézni, hol mik a kondíciók. Hosszabb távra (1-3 hónapnál hosszabb időre) nem érdemes lekötni.
2011. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ilona64 válasza:

Tisztelt Hirdető!


Nem tudom aktuális-e még a befektetési szándéka. Legális, és nagyon gyors lehetőséget tudok ajánlani.

Kérem irja meg email-cimét nekem, és azonnal tájékoztatom.

Budapesti vállalkozók körében nagyon pörgös és népszerü.


email.cimem.


velemeny2010@gmail.com

2011. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!