Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy képzelik hogy majd 1 év...

Hogy képzelik hogy majd 1 év múlvára adnak időpontot egy sima ultrahangra? Akinek nincs pénze, haljon meg?

Figyelt kérdés

Tavaly a mellemben cisztákat találtak.Igaz csak hercehurca után,mert sztk-s doki elküldött azzal,hogy fiatal vagyok én ehhez.Magándoki alapos viszgálattal megtalálta géppel amit éreztem.

Azzal engedett el,hogy nem nyulna hozzá,ha bármit észlelelk,akkor hamarabb,ha nem,akkor év múlva nézessem meg ujból.

Majdnem etelt az év,fájdogálni kezdett.Nőgyógyász,irt sürgősségi beutalót,mert nagyobbnak tapintotta.Erre jövő tavasszalra kapnék időpontot ultrahangra.

Normálisak? Addig ha van bennem valami rossz,akkor simán meghalni is lehet.

(összespórolom,jövő hét elején magán úton megvizsgálnak)


Ezért fizetem azt a hülye tb-t,hogy ennyit se lehessen?



2012. jún. 19. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm gyomordaganat gyanújával 3 hónapra kapott időpontot CT-re.

No comment

2012. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, de sürgősségi beutalóval is 1 év? ez nagyon durva!!!
2012. jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Antimod ***** válasza:

Tragédia. Én a helyedben elmennék magánorvoshoz, és tízezerért megultrahangoztatnám a területet.

Az egészségügyet már 40-50 éve csak leépítik, csoda, hogy van még egyáltalán.

2012. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez Magyarország. Jobbulást neked!
2012. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Irtam,kedden magán úton vizsgálnak (szabit csak akkor tudtam kivenni,hamarabb is fogadnának)


Remélem nem találnak semmi komolyat,mert túl sok magánorvosra nincs pénzem

2012. jún. 19. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, ismerősöm melanomáját is félév után műtötték meg, pedig mennyire mondják, hogy ott az idő számít, mert gyors az áttéteződés! Mindenre várni kell és addig nyugodtan meg lehet halni. :(
2012. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!