Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor ment 4d ultrahangra...

Ki mikor ment 4d ultrahangra először? Megtudták mondani a baba nemét? Esetleg látszott olyan dolog (pl betegség) amit a sima 2d-sen nem vettek észre?

Figyelt kérdés
Esetleg Szolnokon vagy Békéscsabán mennyibe kerül és ott ki a legjobb?
2010. febr. 19. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont ma kértem időpontot!Jövőhét pénteken megyünk és akkor 22 hetes leszek!Eddig minden ismerősömnek megtudták mondani a babaa nemét és ők 20-24 hetesen voltak!21 hetes kismama
2010. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

23 hetesen mentünk először és utoljára. Kiderült, hogy fiú. :-) Semmi rendellenességet nem vettek észre, teljesen egészségesnek tűnik egyelőre.


Itt (Miskolc) 45-50 percig tart az UH vizsgálat, adnak róla rendes orvosi leletet is. Az egész vizsgálatot megkapjuk dvd-n, plusz egy színes fényképet is a babáról. Ez öszesen 9 ezer forintba kerül - gondoltam, összehasonlításképp leírom, bár ez nem Békéscsaba.

2010. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi 27 hetesen voltunk 4D-s uh-n. Igen nekünk már megtudták mondani, hogy kislányunk lesz. :o) Teljesen egészséges kisbaba, nem láttak semmi rendellenességet.

38 hetes kismama

2010. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én március 1-jén megyek,akkor leszek 16hetes,utána pedig 25hetesn megyek még.A nemét 4D-n akár már 10-12hetesen is megtudják mondani,(lehet még előbb is)ha mutatja magát:)
2010. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15hetesen voltunk, megmondták hogy kislány. Az is lett, már itt vigyorog mellettem:)
2010. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miskolc már elég messze van nekünk:) de ahol lakom 12 ezer forintba kerül. Szolnok és Békéscsaba kocsival 30-40perc és azért nem mindegy mennyibe kerül és hogy tényleg jó e a doki aki csinálja. Mert itthon sajna nem az én dokim végzi és aki csinálja az nagyon ellenszenves.
2010. febr. 19. 12:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 20hetesen mentem először!Akkor meg is mondták hogy fiúcska!De a sima UH-N nem tudták megmondnani pontosan mi lesz!Hála istennek nálunk minden rendben volt!
2010. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16 hetesen voltunk,meg lehetett volna állapitani a nemét,ha a kisasszony megengedte volna hogy benézzünk a lába közé.Viszont 22 hetesen már csak terpesztett,mindent láttunk:-)))Ha látnak valami rendellenességet akkor,tuti szólnak,de reméljük erre nem kerül sor.27 hetes km
2010. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


14 hét, 24 hét, 31 hét és 35 hetesen voltunk

Mi a pólus centerben csináltattuk. 12300 volt és negyedik alkalom ingyenes.

14 hetesen ijesztő volt a látvány de ott a genetikai szűrés a fontos mindent megnéztek, 24 hetesen nekem semmi hasonlóság nem volt egyikünkkel sem, de ott már szép volt.

31 hetesen már jó volt annyira édes volt vigyorgott ezerrel és a könyökét akarta volna nyalogatni az uh-s csajszi azt mondta hogy biztos most valami édeset ettem és az tetszik neki.

35 hetesen meg már csodálatos képek lettek és egyértelmű hogy apára hasonlít a fiam. Ja 12300 ért 30 perces dvd cd annyi képpel amennyi sikerül róla nekünk volt legkevesebb 20 de van olyan hogy 58 is. 1 nyomtatott kép és genetikai szakvélemény van benne.


Kérjél képeket privátban azoktól akik válaszoltak. Én neten nézegettem a 4d képeket de itt a legjobbak vannak kint. És ha azokra hagyatkozol akkor csalódás lesz lehet a minőséget tekintve.

2010. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Először 12 hetesen, már akkor tutira mondták (meg is mutatták) hogy kislány.

4,5 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!