Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lányok, titeket mennyire...

Lányok, titeket mennyire zavar a pasitok száján a pattanás/bőrhiba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Tudom hogy hülye kérdés, de nagyon idegesít ez a dolog. Amikor az ajkam szélén előjött egy pattanás és 1 hétig kenegettem és addig nem is találkoztam barátnőmmel és mindig mondtam neki hogy beteg vagyok meg ilyenek :S

Lányok, ti hogy vagytok ezzel? :)

előre is köszönöm :)


2012. jún. 23. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem zavar.

Hidd el, ennél keményebb dolgokat is át fogtok élni eü terén.

Páromnak a fenekén volt egy nagy ciszta, én ápolgattam műtét után, én pikkelysömörös vagyok, ő is kenegeti a bőröm, ahol nem érem el. Párom ráadásul ilyen lélegeztető szerű géppel alszik, mert éjjel a légcsöve összeszorul, fulladozik/nem kap levegőt és mikro ébredései voltak, nem tudta kipihenni magát.

Ne aggódj és ne félj! :)

2012. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem :)

Sajnálom, és jobbulást mindkettőtöknek! :)

2012. jún. 23. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Én férfi létemre kb ungyanezt tenném mint te. Valahogy a száj szélén pattanás az tényleg elég ronda valami. Níídd mán, herpesze van! mindig ez jár a fejembe, a reklámból már beleverték az emberek fejébe ,hogy a herpeszesek bukósisakban rejtőzködnek annyira randák. De van rá jó kenőcsük!! úgyhogy nincs probléma. Az ilyen aprócska problémák amugy eléggé meg tudják keseríteni az életet. Egyébként nekem már évek óta nincs a szám szélénél ilyesmi, valahogy lemult, pedig hébehóba van nagyon ritkán ,máshol.
2012. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!