Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beesett mellkasra (cipészmell,...

Beesett mellkasra (cipészmell, pectus excavatum) valami megoldás?

Figyelt kérdés

Hello, 15 éves vagyok, kb 11 éves korom óta van beesett mellkasom, és nem tudom, hogyan lehetne újra normális a kinézetem. Sokan az úszást javasolták, három évig rendszeresen csináltam, de nem hozott eredményt.

Hallottam egy másik, viszonylag új megoldásról, a Nuss-műtétről is, de amikor mondtam a szüleimnek (akik egyébként orvosok) csak annyit válaszoltak, hogy a műtét egy durva beavatkozás stb...


2009. júl. 7. 13:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia! Sajnos műtét után meg tobb hónapig nem edzhetsz nehez súlyokkal.
2017. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Zolee0212 válasza:
Nekem is így volt, 10-11éves korom óta kezdek befele nőni, aztán most 19éves koromba eldöntöttem hogy megműttetem, és lám most itt vagyok, 12.-én műtöttek és hát az első pár nap (valakinek 2-3 vkinek 4-5 elég fájdalmas, keserves) de aztán minden nap pici fokkal kellemesebb, sokat kell sétálni mozogni és kész. :)
2019. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!