Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Máshol is akadozik az orvosi...

Máshol is akadozik az orvosi ellátás?

Figyelt kérdés

Ma nőgyógyásznál jártam, van egy két hete húzódó problémám, a háziorvosom pedig ma küldött el. Az ambulanciára mentem, mert elvileg ott időpont-egyeztetés nélkül is ellátnak (sajnos jelenleg nincs pénzem magánrendelésre). A doki állítólag délután kettőig rendelt, én egy órakor jutottam be, de közölte velem, hogy ő most hazamegy, és most nem lát el, mert nincs ideje. De kérjek időpontot a recepción, ha olyan nagy a baj...

Kaptam is időpontot jövő szerdára (!) meg egy biztatást, hogy ne reklamáljak, mert máshol még nagyobb a leterheltség, és a másik nagy rendelőintézetben (kettő van a városunkban) csak három hét múlvára adnának...


Nomost, ha pl. az lenne a problémám, hogy 72 órás tablettát szeretnék íratni, mert baleset történt (nem ez a problémám, csak a példa kedvéért), akkor rögtön jelentkezzek is abortuszra, mert nem láttak el időben? Vajon máshol is ilyen lepukkant az "állami egészségügyi ellátás"?


2009. júl. 7. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenhol főleg mióta ez a kórház összevonósdni megtörtént.

Ha bejutottál el kell látnia, !!!!!! a betegjogi képviselőnél panaszt tehetsz bármikor. Vannak külön sürgősségi ambulanciák pl 72 órás tabletta felírásához.

Egy egészségügyi dolgozó :)

27/L

2009. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez az, kedves Válaszoló, a sürgősségiambulanciára mentem! És még ott sem láttak el, mert a Doktor Úr egy órávala rendelés vége előtt kijelentette, hogy ő most hazamegy... A 72 órás tabival csak példálóztam, a sorban előttem lévő lány pont ezzel a problémával ment be. Őt még ellátták, engem már nem.
2009. júl. 7. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!