Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Reflux betegségre megkaphatom...

Reflux betegségre megkaphatom saját jogon az emelt családi pótlékot?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és úgy hallottam hogy saját jogon meg lehet igényelni ezt az emelt csp-t. A reflux betegségem mostanra már eléggé elharapózott és folyamatos gyógyszeres kezelést igényel. Ha meg lehet így igényelni akkor hogy kell elintézni? Mert a tükrözéses leleten rajta van a betegség megnevezése, de úgy tudom felnőtt korba valami külön szakorvosnál kell egy papírt kérni.

2012. júl. 1. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Pfff, már miért kaphatnád? Rengetegen szenvednek refluxban - gyógyszeres kez. - mégsem kapnak rá csp-t.
2012. júl. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Itt megnézheted, milyen betegségekre jár.

[link]

2012. júl. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bááár! Ha jobban utána nézel, lehet, mert 6 hónapnál tovább gyógyszeres kezelésre szorultaknál, jár állítólag.
2012. júl. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg kaphatnál, viszont 23 évesen jó eséllyel nem fogják megadni, mert valamiért 18 éves kor előtt kell kiderülnie a betegségnek (legalábbis egyik ismerősöm így járt a lisztérzékenységével)...
2012. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annak utánanéztem h jár erre a betegségre mindenképp. Viszont azt is hallottam hogy a valamire való érzékenység meg ilyen tipusu betegségek igen 18 év alatt kell kiderülnie, de egy reflux az kialakulhat 18 év felett is és egész életre megmaradhat. Egyik ismerösömnek vmi kardiologiai betegsége lett és megadták neki még 30 évesen is a csp-t saját jogon.
2012. júl. 1. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez a nyerészkedés extragáz.Kb minden második embernek van valami nyűgje,mégsem tartja a markát.

Ez tipikus cigány szokás,ez rájuk jellemző a lusta disznókra.

Egyszer egy hivatalban ált elöttem egy 22 éves cigánynő és kérdezte a hivatalnok mit dolgozik.Azt mondja a cigány,jááj ő rokkantnyugdíjas.Mindenki nézi hogy 22 évesen???Hát,mer' őneki csípőficama van és ő azzal ugyan nem tud dolgozni.Két gyereket azért tudott szülni bezzeg,amit majd mi etethetünk...

Megjegyzem egy cseppet sem sántított...

2012. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!