Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak en erzem ugy hogy az...

Csak en erzem ugy hogy az embernek nagyon vernie kell magat hogy foglalkozzanak vele a magyar egeszsegugyben? Sajat sztorik?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ogyan. Pénzkérdés az egész. Maszek rendelésen nincs sor és nincs lehetetlen.

Még jobban jársz, ha a természetgyógyászathoz fordulsz. Az is pénzbe kerül, de legalább nem kell a mellékhatások miatt újra orvoshoz fordulni.

2012. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Neked még van erőd verni magad? Én már feladtam. Annyiszor kezeltek félre, maradandó károsodást okozva. Pedig eü-s voltam.

Már természetgyógyász.:)

2012. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

igen,de úgy vettem észre,hogy mostanában jobb lett néhol a helyzet,mint mondjuk 1-2 éve.

De ettől függetlenül az orvosi ügyelet a legdurvább.Oda teljesen felesleges menni.Akkor inkább a kórházba kell menni,ha akármi van.

2012. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mondjuk,az időpontokra még mindig sokat kell várni.
2012. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
de lehet tényleg minden pénz kérdése.Magánrendelők szívesen fogadnak.
2012. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A természetgyógyászok sem olcsók,és sokszor többet ártanak,mint használnak. Főleg azok,akiknek semmilyen anatómiai-orvosi ismerete nincs. Gyógyfüvekkel,auralátással nem lehet mindent gyógyítani.

Pár hónapja operáltak sérvvel. A háziorvosom küldött a sebészetre (hála pénz nélkül). A főorvos műtött,szintén ingyen.

Nem mindenütt olyan rossz a helyzet.

2012. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
62%

Nagyon sokan így vagy hasonlóan érzik és az egészségügyi dolgozókat hibáztatják, pedig nem velük van a baj.

Sajnos az egészségügy nagyon rossz helyzetben van, az egészségügyi dolgozók nagyon leterheltek, egy részükön a "kiégés" nyilvánvaló tünetei látszódnak. A kórházak, szakrendelők, sürgősségi osztályok iszonyatos napi betegszámmal dolgoznak. Képtelenség minden egyes beteggel órákat tölteni, és sajnos ennek időnként az issza meg a levét, akivel tényleg kellene foglalkozni. Ilyen helyzetben az is csoda, hogy egyáltalán működik még a rendszer...

2012. máj. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Az egészségügyi ellátásnak nem alternatívája a természetgyógyászat, így bármennyire sokan "kiábrándulnak" vagy csalódnak az egészségügyben, a természetgyógyászati szerek nem helyettesítik a hagyományos orvosi kezelést. Rengeteg baj származik abból ha valaki abbahagyja a gyógyszereit és "áttér" természetgyógyászati készítményekre, súlyos következménye lehet. Nem kétlem, hogy jelentős szerepe van a természetgyógyászatnak a megelőzésben és egyes betegségek kiegészítő kezelésében, de ismétlem nem az egészségügyi ellátás alternatívája. Mellesleg az alternatív gyógyászatban alkalmazott szerek esetében is lehetnek mellékhatások, csak ezekről nincs megfelelő információ hiszen a hagyományos gyógyszerekkel ellentétben nincsenek állatkísérletek vagy klinikai vizsgálatok a forgalomba hozatal előtt. Több ilyen szerről derült már ki, hogy hatása nincs, viszont az emberi egészségre ártalmas.
2012. máj. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

En max mint kiegeszitesknek hasznalnam a termeszetgyogyaszatot.

Most am azon akadtam ki hogy 1,5 eve nem menstrualok csak bizonyos gyogyszerekkel.

Anno a hormonvizsgalatot is sajat zsebbol alltam mert azert milyen mar hogy enelkul kezdenek el gyogyszerelni...

Jah es most ugyanazt a yogyszert irtqk fel amit a kezdetekkor szedtem, de most ugy tunik meg annyjra se hat mint regen...

De mindegy megyek magam endokrinologushoz csak kva sok penz...

Jah es utalni se nagyon szeretik az embert sehova, de azt hiszem nalam mar nem a hiszti kategoria hogy szeretnek tobb kivizsgalast...

2012. máj. 19. 17:47
 10/15 anonim válasza:
Azért természetgyógyász és természetgyógyász között igen nagy különbség létezik.Nekem is voltak problémáim.Orvostól orvosig jártam majd ezt követték a természetes gyógymódok.Már azt hittem hogy nem találok megoldást, amikor megismertem a Ram egyiptomi terápiát,ami meghozta számomra az eredményt.Ez a kezelés mindenféle szerek alkalmazása nélkül történt és éreztem,hogy valóban fontos számukra az én problémám és végig partnerként kezeltek.Úgy hogy biztos vagyok,(a saját példámból)hogy léteznek még helyek függetlenül,hogy hagyományos orvoslás vagy természetes,ahol még látják Benned az embert.
2012. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!