Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha területileg a Kisvárdai...

Ha területileg a Kisvárdai kórház hatáskörébe tartozok, akkor engem így, a július 2-i törvénymódosítások után ellátnak a DEOEC-en, vagy csináltatnom kellesz ideiglenes lakcímet Debrecenben? Vagy még úgy sem látnak majd el?

Figyelt kérdés
Debrecenben fogok lakni koliban a suli miatt.
2012. júl. 3. 14:39
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat, júli 1
2012. júl. 3. 14:40
 2/2 anonim válasza:
szia! Nekem 2gyerkőcöm van.Szabolcsban lakunk,de (sajnos) pici lányomat 2hónapig minden nap gyógytornára hordtam a klinikára.a mindennapos beutazgatás helyett beköltöztünk addig a nagyimhoz.sajnos ezidő alatt a fiam kapott egy gyomorrontást,és csak bemondásos alapon ideiglenes lakcímnek megadtuk a nagyim címét,csak hogy el tudják látni,ill. hogy gyógyszert írjanak neki.bocs hogy ilyen hosszúra nyúlt a válaszom,de szerintem elég a bemondásos módszer,mert a suli miatt úgy is ott tartózkodsz a legtöbbet debrecenben.
2012. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!