Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SZTK-ban pénzt kell adni a...

SZTK-ban pénzt kell adni a nőgyógyásznak, hogy ne legyen veled bunkó! Normális ez?

Figyelt kérdés
Elmentem nőgyógyászhoz és nagyon bunkó volt.Megalázó volt nekem ott és akkor..Már szinte életkedvem sincs ha mennem kell..pedig muszáj,mert nem engedhetem meg magamnak a magánorvost..Dehát ezért fizetem magam után a tb.-t!!Pár ismerősöm szerint ha nem adsz pénzt nem bánik veled jól..

2012. júl. 3. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális, de sajnos kb mindenhol ez van (tisztelet a ritka kivételnek). Ismeretségen és pénzen múlik minden.
2012. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress másik dokit,mert azért szerncsére nem mindegyik ilyen!persze én is találkoztam már ilyennel is,egyzserűen nem mentem hozzá többet.
2012. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bunkó az összes!
2012. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts légyszíves,mert nem lehet. Nekem az előző dokim is tök normális volt,csak elment nyugdíjba és aki lett helyette az is.
2012. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amelyik vigyorog a lovédért teszi azt. a véleményedet meg pont le...om. :)
2012. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem normális!

A mi nőgyógyászunk rendes, és az SZTK-ban nem adnak neki pénzt. Van magánrendelője, és kórházban is dolgozik, ha valaki ott keresi fel, vagy vele műtteti magát, akkor ad neki, de a rendelőben nem.

2012. júl. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez normális dolog. És a kormány most még legalizálta is ezt.
2012. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amikor idén nődokinál voltam az orvos az előttem bemenő 2 hölggyel üvöltözött, az elsőnél kijött a rendelőből az asszisztense. Amikor bementem parádéra készültem, a doki csak 2 perc múlva jelent meg. Teljesen normális volt velem, mosolygott. Ő is csak ember! Igaz korábban már megvizsgált és csak a vérvétel eredményeivel mentem vissza, de még egyszer ultrahangozott, hátha lát valamit, ami legutóbb elkerülte volna a figyelmét. Nincs semmi bajom, de ha te is kedvesen mész be és tudod, hogy miért mész, akkor könnyebben tudtok együttműködni.
2012. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!