Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit szokás adni a nőgyógyá...

Mennyit szokás adni a nőgyógyásznak mikor felkérem, hogy legyen az orvosom?

Figyelt kérdés
Én 5000ft-ra gondoltam sok vagy kevés?
2011. jún. 28. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor felkértem, nem adtam neki semmit.

Szülés után megkapta azt a szép összeget, ami "járt" neki.

2011. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért adnál neki a felkéréskor bármit is?
2011. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jáj! Felkéréskor semmit! Miért? Mit tett még akkor? Ha jársz hozzá vizsgálatokra, akkor azt kifizeted, meg majd a szülésért adsz egy x összeget.
2011. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Magáért a felkérésért nem fizettem,vagyis amikor elmentünk hozzá először,és bebizonyosodott a terhesség,felkértük a terhesgondozásra,és egy pár hónap múlva a szülésre,és fizettünk az elvégzett vizsgálatért,a magán-rendelőjében.Ha nem magánba jársz,hanem sztk-ba szerintem a felkérésért ott sem kell adni.
2011. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A környezetemben azt mondták ilyenkor is adni kell,ma hívtam fel és pénteken kell mennem hozzá,és tanácstalan vagyok nem tudom rákérdezzek-e nála vagy adjak magamtól,

És vizsgálatonként mennyit szokás adni?

2011. jún. 28. 11:52
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem magánrendelőbe megyek hanem délután mikor ügyeletes fogad soron kívül,ezért is gondoltam,hogy adnom kellene!
2011. jún. 28. 11:55
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokim mikor felkértem nem kért egy forintot sem, de nem is adtam volna neki, hiszen akkor csak felkértem.

Magánrendelésre jártam hozzá alkalmanként 6 ezerért, most már csak a kórházba hív be, ott nem kell adnom neki semmit. A szülés után pedig kap majd egy nagyobb összeget (nem mondta mennyi a tarifája).

33 hetes kismama.

2011. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan a doki akkor azt a legelején közölni fogja veled,hogy mennyit kér a vizsgálatokért és a szülésért.
2011. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát azért én sem adtam külön pénzt, mert megkérdeztem vállalja-e a szülést is. Mondjuk én magánrendelésre járok, ahol megcsinálja amit kell, átnézi a leleteimet és úgyis megkérdezem a végén mivel tartozom, az már mellékes volt, hogy közben megbeszéltük itthon lesz-e egyáltalán mikorra ki vagyok írva.
2011. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
esetleg rákérdezhetsz, hogy mivel tartozól. Szerintem orvostól függ ki mennyit kér. nekem havonta 1x kell fizetnem 6ezret valakinek alkalmanként 10-et.
2011. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!