Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most komolyan legalizálták a...

Most komolyan legalizálták a hálapénzt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen legális,és adómentes.Csak azt nem értem,hogy ezek után mit jelent a munkaköri kötelesség...
2012. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Most komolyan.


De csak utólag... (Minden egyes vizit után...)

És ha a munkahelyi vezető engedélyezi (miért ne tenné?).

Különben bűncselekmény. (Na kíváncsi leszek, vajon hány büntetőper lesz ezekből?)


Szóval IGEN.

Csak fizesd a TB-t - azért kapod a várólistát - és aztán fizess az orvosnak is, hogy meggyógyítson.

2012. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is kórházban dolgozom, tegnap jött a hivatalos levél, hogy a vezetőség engedélyezte nálunk is a hálapénzt. Döbbenet. Eddig sem fogadtam el senkitől, ezután sem fogom...
2012. júl. 4. 11:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy tény,eddig is utálták a betegek a pénzéhez magyar orvosokat,ezután még jobban fogják!Most akkor ha valaki elmegy orvoshoz,vagy befektetik,netán a körzetit kell meglátogatnia egy megfázás miatt,fizetnie kell,vagy hogyan van ez?Nem sül le úgy a rendeletet hozó kormányról,mint az érintett tetü orvosok pofájáról a bőr?!
2012. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez az, akkor most mindenkinek mindenhol "illik" adni? Hiszen már törvényes lett a dolog. Na mindegy, én folytatom úgy, ahogy eddig - senkinek nem adtam, de nem is fogadok el. Remélem ezért a betegek nem fogják majd kevesebbnek értékelni a munkámat.
2012. júl. 5. 07:46
 6/8 anonim válasza:

Most hogy legális a hálapénz, kíváncsi vagyok mikor lesz bőr a pofájukon fizetés emelésért elvándorlással fenyegetőzni...

és ha megteszik remélem elküldik őket a sunyiba...

2012. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ezt jól kitalálta a kormány: nem nekik kell megoldani, hogy meg legyenek fizetve az orvosok, hanem a már végtelenségig megsanyargatott nép fogja őket fizetni.

Ezek után csak merjek nem adni, úgy néznek majd rám mint a véres rongyra. Isten óvjon engem attól, hogy valaha is megbetegedjek ebben az országban!

2012. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De kérek mindenkit, ne általánosítsatok! Mint már említettem, sem én, sem a kollégáink SOHA nem fogadtunk el pénzt senkitől, ezután sem tesszük. Akkor miért kell minket is szidni?
2012. júl. 6. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!