Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a gyermeketek beteg,...

Ha a gyermeketek beteg, kórházba kerül és műtik Ti adtok hálapénzt, és mennyit?

Figyelt kérdés
A nővéreknek az osztályon?És az orvosnak ha éveken keresztül kontrollálja a gyerek állapotát?Esetleg a gyógytornásznak?Milyen időközönként,és mennyit adtok?
2012. jan. 15. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor csak a kérdést láttam, azt mondtam volna, igen. Így viszont, hogy ilyen hosszú a kezelés, nem tudom mikor, és mennyit... Attól is függ, hogy hogy álltok anyagilag. Néha lehet inkább egy jó bort, vagy egy nagyobb értékű bonbont adnék, gondolom már személyesebb a kapcsolat az orvossal. Műtét(ek) után pénz.
2012. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunk a lanyomnak kifordult a terde, mutottek, utana pedig 1 hetet volt korhazban. Az orvosnak adtunk halapenzt a vegen, 30 000 forintot.
2012. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Alapvetően hálapénz ellenes vagyok és voltam.De a kicsim egészsége miatt tényleg hálás vagyok nekik.A dokinak műtét után adtunk 20000Ft-ot,amúgy néha szoktunk egy 10-est.A gyógytornásznak néha adunk 5000Ft-ot,a nővéreknek a műtét után egy ajándékkosarat adtunk az osztályon.Ez így elég?Mert ennél sokkal nagyobb összegekről hallottam.És ugye még mindegyikükkel fogunk találkozni.Nem gondoltam hogy ennek is van tarifája mint a szülésnél.
2012. jan. 15. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Boven eleg! :)
2012. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!