Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ismeri valaki a 13. kerületi...

Ismeri valaki a 13. kerületi SZTK-s fülészetet? (Tegnap voltam és borzalmas a tapasztalatom. )

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a Visegrádi utcában és először az orvos tök jó fejnek tűnt. Aranyos volt, kedves... Na de aztán. Mondtam neki, hogy amúgy is borzasztóan fáj az eldugult bal fülem, a fejemet sem tudom letenni a párnára. Tett bele 2szer lidokaint és úgy állt neki a munkának a fájós bal fülemmel. Először mosta. Az még nem volt gond. Aztán egy fém pálcával belenyúlt és elkezdte vakargatni. Azt hittem ott csinálom össze magam. Egy ideig csukott szemmel görcsben tűrtem, de aztán már nem bírtam tovább, kikaptam a fejem az asszisztens kezeimből, mert ugyebár ő fogott le. Erre elkezdett velem vitatkozni, hogy ki kell bírnom. Mondtam neki, hogy annyira fáj, hogy mentem összepisilem magam.v Ekkor áttért a jobb fülemre, ami addig egyáltalán nem is fájt. Azt ki sem mosta, csak azzal a fém vacakkal kapargatta, de olyan módon, hogy én csillagokat láttam és majdnem sírva fakadtam. Mondtam, hogy én ezt nem bírom. Ő nem értette, hogy mit nem értek azon, hogy ki kéne bírnom... Az asszisztens meg rendületlenül lefogta a fejem, de mondtam, hogy sajnálom, de ez már mérhetetlenül fáj. Erre mondta, hogy jó, akkor hétfőn menjek vissza. Az amúgy is fájós fülembe tett paraffin olajat és bedugta vattával. A jobbat úgy hagyta. Alapvetőleg úgy mentem oda, hogy nem féltem és csak a bal fájt. Kifelé jövet alig bírtam ki, hogy ne bőgjem el magam és már a jobb is fájt. Ma már a balra semmit sem hallok.

Ti ismeritek ezt a fülészetet? Nektek mi a véleményetek róla?



2012. júl. 7. 14:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!