Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy lehetséges ez? Bokarögzít...

Hogy lehetséges ez? Bokarögzítő járógipsz helyett? (lent)

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, hogy bokaszalag plasztika után, az orvosom miért bokarögzítőt írt fel és nem kaptam járógipszet.Így sem terhelhetem.

2012. júl. 14. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Az orvosodat kellett volna megkérdezned, ez nagyon tisztességtelen dolog, hogy meg se kérdezed miért döntött így, aztánmeg idejössz tök ismeretlen és képzetlen emberekkel véleményt alkotni valakiről, akihez túl sunyi voltál megkérdezni, hogy orvosként miért hozta meg az esetedben ezt a döntést.


Mellékesen elég komolytalan feltételezés, hogy egy ilyen rutinműveletben hibázott az orvosod, a bokaszalag sérülések a leggyakoribb lábsérülések.

2012. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem terhelheted, de járógipszet akarsz? max fekvőt kaphatnál, de az nehéz, beleizzad a lábad, ráadásul melegben még jól bele is dagadna. A rögzítő könnyű, és tisztálkodni is lehet normálisan, nem lesz gombás a lábad.(elő szokott fordulni)

gyógytornát írtak elő? azt nehéz lenne gipszben csinálni(térdszalagműtét után szoktak, azért kérdezem)

Nyugi, az orvos tudja, hogy mit miért csinál.

2012. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nekem már volt mind a kettő, és a rögzítőbe legalább nem rohad bele a lábad. A sportkórházba voltál?
2012. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze! van bokaszorító (nekem is van) az jó!!
2012. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!