Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gipsz kánikulában tényleg...

Gipsz kánikulában tényleg nagyon rossz lesz?

Figyelt kérdés

Járógipsz, mindenki elkezdett riogatni vele, hogy rettenetes lesz.

Eddig pedig semmi különös baj nem volt vele, nem is viszket nekem.


Zoknit leszedjem például róla?


Akinek volt nyáron gipsz, milyen volt?



2012. jún. 17. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem egy tragédia,sok tízezren kibírtuk már,

meg különben is ,a gipsz csak ideiglenes dolog,nemsokára már csak neked is egy emlék lesz

2012. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is ki lehet bírni. Itthon mondjuk van klíma és egyébként sincs kedvem járkálni. De azért a zokni az túlzás szerintem ilyenkor. Hagyományos járóm van 2 hete. Most van másodjára bokatörésem. Az pár éve tavasszal volt, de kibírtam akkor.
2012. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi, legalább nem vagyok egyedül ezzel :)

Nekem sem első lábtörés, de nyáron még nem volt gipszem eddig.

Az enyém is hagyományos járógipsz, csak nekem muszáj dolgozni járni benne. De eddig még nem elviselhetetlen és nem is viszket, csak időnként töri a bokámnál, ha beledagad nagyon a lábam.


Zoknit azért raktam rá, hogy ne koszolódjon annyira, meg nem szeretem, ha látszanak a lábujjaim, de leszedtem már.

2012. jún. 18. 23:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Rossz, mert sokkal jobban beleizzad a lábad ebben ahőségben és ugye nem tudod megmosni.


Viszketni nekem sem viszketett.


Zokni felejtős.

2012. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Na sorstársaknak ajánlom a babhintőport, fűtés nélkül a hajszárítóval ez ma bejött, és a törülközőbe csavart fagyasztott zöldbab. Ez a mai rekord meleg szerintem, gipszem nélkül is már túl meleg. Csak ne tartson ez a meleg még 4 hétig!
2012. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez a hintőpor-hajszárító kombi nyerő ötlet, én is kipróbáltam, mindjárt nem érzem olyan izzadtságban tocsogósnak a talpam :)


Mindig újat tanul az ember.

2012. jún. 21. 11:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kértél könnyített gipszet?
2012. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

SZTK-ban gipszeltek, nem is kérdezett senki ilyenről.


De levenni azt sem tudnám, hogy lábat moshassak, úgyhogy igazából olyan mindegy.

2012. jún. 23. 08:20
 9/11 anonim válasza:
100%
Én otthon jeges zacskót tettem a gipszre, törölközőbe csavarva. A zokni szerintem nem oszt, nem szoroz. Amióta járóm van, persze nehezebb a kánikulát kibírni a villamoson.
2012. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
télen többet viszketett benne a lábam, mint nyáron 40 fokos melegben... furcsa, de így volt...
2012. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!