Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez asztma lehet? (folyt lent)

Ez asztma lehet? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Majdnem minden este és nap közben nehezen kapok levegöt de Idegeskedek sokat ! és köhögök néha és sipol mikor levegöt veszek néha néha
2012. júl. 15. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet
2012. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha akkor sipol amikor kilélegzel, akkor lehet asztma.
2012. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha sípolást hallasz,szédülsz ha nagyon nagy levegőt akarsz venni,igen,lehet asztam.. de iigazából abból lehet tudnihogy asztma,hogy ha nagyon sokat nevetszjóízűen sokáigakkor utána nehezen lélegzel és sípolsz.. 1hónap korom óta asztmás vagyok

20/L

2012. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha nagy levegöt veszek megszédülök most meg fáj a tarkom de a nyakam ropog sokszor mitöl lehet meg a szemem ég meg igy megy le
2012. júl. 28. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ég,viszket,akkor valószínű allergiával társul az asztma..de ez csak egy tipp,magamról mintázva...szerintem menj el és vizsgáltasd meg,hátha allergiás,asztmás vagy.. komolyan kell venni,főleg,ha úgy jön ki az allergia,hogy fulladsz tőle..esetleg növényre,állatra,vagy ételre..
2012. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szemüveges vagyok és CRT Monitor
2012. júl. 29. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!