Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszázalékolás előtt állok....

Leszázalékolás előtt állok. Nehezen adják meg az 50%-os rokkantnyugdíjat? Sok zárójelentésem van, tényleg beteg vagyok!

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakmabeli,de úgy tudom,hogy akit az OOSZI 50%-ra értékel,az nem jogosult rokkantsági nyugdíjra. Régen 67% kellett, de már változott a %-os mérték. 50%-os rokkantság esetén valami járadékot folyósítanak.
2009. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de semmi jóra ne számíts. Apukám is tényleg beteg. 10 évig volt 67% on, és most elvettek tőle mindent.Nem gyógyult meg és jobb sem lett csak rosszabb. Az állam olyan törvényeket hozott hogy minél kevesebbet kelljen fizetnie. Ledolgozott bejelentve 30 évet és elvettek tőle mindent.
2009. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is levették a pénzemet,elvették a közgyógyot és nem javult az állapotom.nem tom hogyvanez.
2020. febr. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!