Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulamütét 80 ezerért a...

Mandulamütét 80 ezerért a Bp-i fül-orr-gégészeti klinikán (szigony utca) reális szerintetek?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy a napokban átestem egy garatmandulamütéten,és a doki akivel egy magánrendelőben konzultáltam azt mondta hogy 80 ezer ft a mütét,és a Szigony utcai fül-orr-gégészeti klinikán fog müteni, 2 ágyas zuhanyzós kórteremben fog elhelyezni.a mütét megtörtént csak az zavar hogy nem az igért körülmények között voltam elhelyezve,és a szobatársaim a tb által finanszirozott ellátást kapták magyarul semmibe nem került nekik,nekem ugyanaz 80 ezer ft,pedig nekem is van érvényes taj kártyám.a következő kontroll vizsgálatkor kellene odaadnom a fennmaradó 70 ezret,szerintetek odaadjam?aki tud segitsen,előre is köszi

#mandulaműtét #80 ezerért?
2012. júl. 22. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A szobatársaidnak tippre hetekkel-hónapokkal hosszabb volt a várólista, ill. nem volt válaszott orvosuk, tehát sajnos nyújtott neked extra szolgáltatást az orvos, bár az igen nagy inkorrektség, hogy normál kórterembe tettek, holott fizettél. Az a baj, hogy ezt még mindenképpen ott, a kórházban kellett volna jelezned, így utólag nem hiszem, hogy túl szerencsés lenne, ha nem fizetnél egy már elvégzett beavatkozásért. Nem kaptál a műtétről valami papírt, vagy bármilyen megállapodást, amin rajta van a műtét összege ill. a szolgáltatások részletezése? Nem tudom mit tennék ilyen helyzetben, de ha nem tudnék megálapodni a dokival egy kedvezményesebb összegben, akkor fizetnék, de panaszt tennék a kórház betegjogi képviselőjénél (magánbetegként a kórházban, a kórház költségvetése terhére kezelt) v. a Kamaránál. Mondjuk alapvetően nem mennék magánorvoshoz, mert ugyanazt az ellátást (vagy még rosszabbat) nyújtják, mint az állami.
2012. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jézus!

Én pár évvel ezelőtt a Szent Imrében voltam, egyik héten mentem, hogy szeretném kivetetni a mandulám, a következő héten pedig már műtöttek is, pedig ott aztán egyfolytában csinálják a mandulaműtéteket. Az egész tb alapon ment, mindeni nagyon kedves és figyelmes volt.

2012. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!