Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha kijött hozzám a mentő és...

Ha kijött hozzám a mentő és vettek vért, arról az eredményt mikor és hogy tudom meg?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
ha a körzeti kórházba viszik, akkor lehet postán küldik ki, vagy a háziorvoshoz küldik ki. más lehetőség nem nagyon van.
2012. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak mert semmit sem mondtak, ráadásul nem is itthon vizsgáltak.
2012. júl. 23. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
A mentős vesz vért?
2012. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a mentősök nem vesznek vért,bevisznek a sürgősségire onnan vagy haza engednek vagy befektetnek osztályra.Mindkét esetben kapsz zárót amin rajta van a vérvétel eredménye.
2012. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3. voltam

Akkor megnyugodtam, kórházban dolgozok ilyet még nem hallottam, gondoltam ismét egy újítás amiről jó tudni:) köszi

2012. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pedig vettek vért. Annyira rosszul nem voltam, hogy hallucináljak :) Megkérdezték akarok-e kórházba menni, mondtam, hogy nem, vért vettek, vérnyomást mértek, és ennyi.
2012. júl. 23. 20:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Kiment a mentős, ott helyben nálatok vért vett és nem vittek sehova? Ilyenkor SBO-ra beviszik a beteget, mert a mentős nem adhat le laborkérést.
2012. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy kaptál vmit vénásan arra hitted hogy vérvétel.A mentős nem üt a hasára és találja ki hogy milyen laborvizsgálatot kérjen neked.
2012. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vesz vért mentős,esetleg a vércukrot ellenőrzi. De azt ott helyben látja. De vénából vért nem vesz szerintem. Hova vinné a mintát? Ha kimegy egy beteghez általában sbo-ra viszi ha indokolt, ott vesznek vért.
2012. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!