Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hiperglikémia lehet? (folyt lent)

Hiperglikémia lehet? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Régebben magas volt a vércukrom 7.7 16 éves vagyok és ma igaz reggel korán kelltem 7 kor és 4 kor feküdtem le de hidegrázás remegegés és félek hogy meghalok ez vna meg zsibbad néha az arcom ez hiperglikémia? :'( és fázok! vagy az a fáradságtol lehet?
2012. júl. 23. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nyugi már, holnap menj el dokihoz, kérj egy laborvizsgálatod, mond meg neki, hogy régen magas volt a cukrod, és nem vagy jól.
2012. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi barátom a segitséget :) de ugye nem lesz gond az éjjel? :(
2012. júl. 23. 22:35
 13/15 A kérdező kommentje:
Az előbb majdnem elaludtam és ilyen csengés volt a fejemben és szar volt :( :( nem merek lefeküdni sem aludni
2012. júl. 23. 22:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehetnek ilyen panaszaid... ha buliba voltál és esetlegesen alkoholt fogyasztottál,fáradtságtól... ne haragudj hogy rákérdezek de nem vagy túlsúlyos?a lényeg az hogy keress fel egy orvost
2012. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok tulysulyos :)
2012. júl. 27. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!