Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen betegség lehet ez?

Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap este fél 9 körül elkezdett fájni a hasam, éreztem, hogy nagy dolgom van, amit el is végeztem, de aztán a hasfájás megmaradt. Nem igazán tudom leírni, hogy milyen, olyan szúró és égető érzés. Tegnap este elaludtam nem volt más tünetem, csak a durva hasfájás. Kiegyenesedni és a Wc-re kimenni is alig bírtam. Azt hittem reggelre elmúlik, de nem így lett. Mostmár hőemelkedésem van, meg rossz a közérzetem. Tegnap ettem 6 óra körül pláza kajáldában bolognai-t, ami lehet hogy nem volt jó, mert fura íze volt. Először azt hittem, hogy csak más a fűszerezés, de mostmár nem vagyok benne biztos. :S


Egyből végigfutottak a fejemben a súlyosabb dolgok, vakbél, hashártya stb. A vakbélről azt olvastam hogy jobb oldalon fáj, a meg hogy minden ilyen hányással jár.


Mi lehet a bajom? Lehet kicsit durvább gyomorrontás? A hasam nem egy ponton fáj, hanem a köldököm körül felfelé lefelé, jobbra-balra mindenhol.



2012. júl. 25. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Első körben bélgyulladásra voksolok...ha magas lázad lenne mindenképp menj el orvoshoz...és persze ha a fájdalom sem múlik..
2012. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!