Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a 'betegség' amire gondolt...

Mi a 'betegség' amire gondolt az orvos?

Figyelt kérdés
vértvettek és az orvosom megállapította, hogy az egyik májamnál valami érték alacsonyabban van mint kellene, de azt mondta, hogy nem komoly, de a biztonság kedvéért be utalt egy ultrahangra, ott nem volt semmi gond azt mondta az orvos(aki ultrahangozott), hogy ha az lenne a gond a májammal amit a házi orvos gondolt akkor csak annyi lenne, hogy nem ihatnék alkoholt. milyen betegség (? ) az (mi a neve) ami miatt nem bírja/birná a májam az alkoholt?
2012. jún. 26. 21:47
 1/4 Antimod ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de valami enzim alkohol-lebontó képességével lehet összefüggésben. Van egy ilyen ismerősöm, elég szigorúan kell diétáznia, és rászóltak, hogy ne igyon többet. Szegény, soha nem ivott.
2012. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert? Mert van egy fájdalomcsillapító, ami szintén a májvédő enzimekemelkedését okozhatja. Sajnos nem emlékszem a nevére, de elég köznapi szer.
2012. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem,nem szedek semmit, 16 éves vagyok.
2012. júl. 1. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Gilbert-kórra gondolt, sok embernek van. én is többet ismerek.


Itt olvashatsz többet róla közérthető módon leírva:

[link]

2012. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!