Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fültágítóm van és ki szeretném...

Fültágítóm van és ki szeretném venni. (? )

Figyelt kérdés

Szóval 6mm-es fültágítóm van és rá untam,ki szeretném venni de nem tudom,hogy mit kell vele csinálni mert mikor pl alszok vagy felveszem fülest vagy akármi akkor ugye koszos lesz, gondolkoztam azon,h letapasztom sebtapaszal valahogy,de akkor meg nem kap levegőt....

Ebbe kéne segíteni,hogy mit csináljak vele míg nem forr össze?



2012. júl. 25. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
6mm az semmi, én ha kiveszem a 25ösömet, nap végére 1centisre összezsugorodik, és szabadon van, egyszerűen csak kiveszem és kész:D Jó, mondjuk az enyém már régebb óta megvan, ha a tiéd még friss, és már rá is untál, akkor passz, vedd ki reggel, nézd meg estére hogy milyen... Szerintem bőven összezsugorodik.
2012. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megvan kb december óta és gondolom 1 nap alatt nem forr be teljesen nem? és ezért gondoltam hogyha alszok vagy akármi akkor belemegy a kosz/por vagy valami... =/
2012. júl. 27. 23:41
 3/4 anonim válasza:
na ezzel van a gond... az csináljon fültágítót aki komolyan gondolja és eltudja képzelni vele az egész életét (nekem 26/24mm) divat lett a fültágítás nagyon : /
2012. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolom te sosem vágattad le a hajadat ugye? mert csak az vágassa le aki komolyan gondolja és örök életére azt a kinézetet,méretet szeretné nemde?
2012. júl. 29. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!