Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha lesz egy kb 2 cm es fültágí...

Ha lesz egy kb 2 cm es fültágítóm és utána kiveszem annak megmarad a nyoma?

Figyelt kérdés
Egyébként 14 éves vagyok.
2012. márc. 17. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ha meg is marad jopénzért összeplasztikázzák. amugy 14 évesen pont ezzel kell foglalkoznod. az ismeröseim között meg lehet nézni kinek van és kinek nincs. valahogy az agyilag nincsenek tul magas szinten, érdekes modon csak az ilyen szakmunkás parasztoknak tetszik. ez nem általánositás, személyes tapasztalat. máshol meg biztos az okos emberek csinálnak totemállatfejet maguknak.
2012. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, ráadásul örökre megmarad a nyoma, ha csak nincs elég pénzed plasztikáztatni.
2012. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem am nem vagyok szakmunkás paraszt és nem is leszek az és mennyi pénzért csinálják meg?
2012. márc. 17. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Rakass kútgyűrűt a füledbe,sokkal jobb mint a fültágító,csak ajánlani tudjuk!
2012. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én úgy tudom hogy 15 mm-alatt húzódik össze fülbevaló nagyságúra, amúgy egyén függő, lehet neked a 20-as is összefog. elkezdted már amúgy? :D
2012. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!